Najlepsze opakowania foliowe

Zbieramy opinie o sklepach online, zakupach przez internet. Chcesz się podzielić swoimi doświadczeniami? Szukasz informacji o konkretnej stronie? Zajrzyj tutaj.
Awatar użytkownika
Bunia
Posty: 34
Rejestracja: 16 sty 2019, 11:42

Najlepsze opakowania foliowe

Post autor: Bunia »

Bardzo gorąco polecam drukarnię opakowań foliowych BISS. Zapoznaj się z jej ofertą i wybierz najlepsze opakowania na słodycze, cukierki, kwiaty, ryby, mięso i wiele innych.
Awatar użytkownika
wieslawa
Posty: 81
Rejestracja: 01 cze 2019, 15:40

Re: Najlepsze opakowania foliowe

Post autor: wieslawa »

Jeśli interesują Was opakowania foliowe to odsyłam też do strony http://www.opak-fol.pl/. Firma ta specjalizuje się w produkcji różnego rodzaju opakowań foliowych. Na pewno znajdziecie to czego Wam potrzeba.
Awatar użytkownika
bucikowa
Posty: 84
Rejestracja: 09 cze 2019, 11:00

Re: Najlepsze opakowania foliowe

Post autor: bucikowa »

Ze względów ekologicznych coraz częściej odchodzi się od folii i wybiera się karton. Dlatego może się też przydać namiar na firmę specjalizującą się w produkcji kartonów. Odsyłam na stronę https://www.amtkartony.pl/, gdzie znajdziecie więcej informacji.
Awatar użytkownika
selek
Posty: 324
Rejestracja: 14 sty 2019, 21:02

Re: Najlepsze opakowania foliowe

Post autor: selek »

Najlepsze opakowania foliowe dostaniesz w tej firmie http://roma-folie.pl/ która ma też w ofercie maszyny do pakowania jak i samą usługę. Możesz zlecić im pakowanie według swoich wytycznych a oni się tym zajmą profesjonalnie. Twoją rolą jest dobór odpowiedniego rozwiązania i problem masz z głowy. Na pewno współpraca będzie się wam układać.
ODPOWIEDZ