Wynajem kontenerów Kraków

Off topic, dyskusje na różne tematy. Jeśli Twój temat nie pasuje się do żadnej z powyższych kategorii, dodaj go tutaj.
Awatar użytkownika
magdap
Posty: 70
Rejestracja: 10 lut 2020, 13:50

Wynajem kontenerów Kraków

Post autor: magdap »

Cześć, jaką firmę oferującą wynajem kontenerów Kraków polecacie? Planuję generalny remont w mieszkaniu, więc chciałabym wynająć profesjonalny kontener na gruz.
Awatar użytkownika
lampka
Posty: 279
Rejestracja: 01 mar 2019, 16:12

Re: Wynajem kontenerów Kraków

Post autor: lampka »

Hm, ciężko mi powiedzieć bo niestety nie jestem z tych okolic. My zdecydowaliśmy się na Wynajem kontenera na gruz Starachowice ale to w województwie świętokrzyskim. Firmę polecili nam znajomi, którzy też wcześniej korzystali z ich usług. Może warto zapytać wśród znajomych i bliskich?
Awatar użytkownika
malutka_alutka
Posty: 10
Rejestracja: 14 paź 2019, 12:42

Re: Wynajem kontenerów Kraków

Post autor: malutka_alutka »

Polecam korzystać z opcji przedstawianej przed EcoExpress. Można wynająć kontener na odpady budowlane warszawa, Kraków i w praktycznie wszystkich miastach Polski. Szybka obsługa i całkowita utylizacja.
Grześ3432

Re: Wynajem kontenerów Kraków

Post autor: Grześ3432 »

W Krakowie jest fajna firma, SeaBox się nazywa. Mają duży wybór kontenerów biurowych i innych, np takich https://seabox.pl/kontenery-biurowe/.
Awatar użytkownika
mczay
Posty: 531
Rejestracja: 31 sie 2019, 20:03

Re: Wynajem kontenerów Kraków

Post autor: mczay »

Też właśnie polecano mi takie rozwiązanie, aby posprzątać bez problemu po remoncie

___
wywóz gruzu Warszawa
Awatar użytkownika
serowa
Posty: 197
Rejestracja: 27 kwie 2019, 15:00

Re: Wynajem kontenerów Kraków

Post autor: serowa »

Oczywiście, że trzeba nieraz taki kontener sobie załatwić. To przeważnie są sytuacje jakiejś budowy, nieważne czy robi to firma czy robimy to własnymi siłami. Ja sama korzystałam z kontenerów na gruz, oferowanych przez firmę Remondis Starachowice Polecam, bo naprawdę sprawnie można się z nimi dogadać.
KarolŚ

Re: Wynajem kontenerów Kraków

Post autor: KarolŚ »

Warto podjąć współpracę z firmą https://modularsystem.pl/oferta/, która oferuję produkcję kontenerów. Jak wiadomo takie kontenery bardzo ułatwiają prace na budowie i nie tylko. Firma oferuję kontenery typu budowlanego, biurowego i modułowego. Firma oferuję również kontenery wojskowe.
Łatek98

Re: Wynajem kontenerów Kraków

Post autor: Łatek98 »

Jeśli szukasz firmy wynajmującej kontenery na odpady budowlane i wielkogabarytowe, zajrzyj na stronę internetową https://www.skip.bialystok.pl/wywoz-gruzu. Znajduje się tam oferta firmy, z której usług sam korzystałem podczas budowy domu i byłem bardzo zadowolony.
meszka

Re: Wynajem kontenerów Kraków

Post autor: meszka »

Dobrym pomysłem jest zaopatrzenie się w kontener do utylizacji odpadów podczas remontów. DKM-Odpady https://dkm-odpady.pl/pl/regions/minsk-mazowiecki zapewnia niezawodną usługę wynajmu takich kontenerów, dostarczając je w uzgodnione miejsce. Odbiorą je ponownie, gdy będą pełne.
lori898

Re: Wynajem kontenerów Kraków

Post autor: lori898 »

Jak dbacie o to, aby segregować śmieci? Mi trochę czasu zajęło zanim się nauczyłam, ale już to dla mnie nawyk i automatycznie wiem, gdzie wszystko wyrzucić. Dlatego nie lubię, gdy ktoś nie przestrzega segregacji. Jak najbardziej jestem za pomysłem firmy Ecosorting, która oferuje dyspensery worków na śmieci z oznakowaniem. Coś takiego powinno pojawić się na każdym osiedlu.
Awatar użytkownika
sevenpoints
Posty: 530
Rejestracja: 05 maja 2019, 21:16

Re: Wynajem kontenerów Kraków

Post autor: sevenpoints »

Jeśli nie macie co zrobić ze swoimi elektrośmieciami, najlepiej skonsultować się z profesjonalistami. W tej firmie https://odbiorydomowe.pl/ można liczyć na profesjonalną pomoc. Warto się z nimi skontaktować, aby poznać więcej szczegółów. Dajcie znać, czy mieliście z nimi do czynienia.
ODPOWIEDZ