Szkoła podstawowa

Off topic, dyskusje na różne tematy. Jeśli Twój temat nie pasuje się do żadnej z powyższych kategorii, dodaj go tutaj.
Awatar użytkownika
Kot
Posty: 58
Rejestracja: 13 sie 2019, 14:08

Szkoła podstawowa

Post autor: Kot »

Najlepiej jest uczyć się jezyków obcych od najmłodszych lat, dlatego warto pomyśleć o wysłaniu dziecka do dwujęzycznej szkoły takiej jak https://szkolaeuropejska.pl/ . Dziecko uczy się wszystkiego od początku i w póżniejszym życiu znacznie łatwiej bedzie mu poradzić sobie z językiem obcym.
Awatar użytkownika
mloda2
Posty: 360
Rejestracja: 29 mar 2019, 17:52

Re: Szkoła podstawowa

Post autor: mloda2 »

Potrzeba dobrze dobranych tablic, które będą służyć dzieciom. Pomogą im w rozwijaniu różnych umiejętności i zdobywaniu nowych osiągnięć. To może wydawać się nietypowe, ale tablica i jej dobór ma naprawdę ogromne znaczenie. Postaw więc na tablice od https://www.tableo.eu/ po pod względem wyboru i możliwości, naprawdę jest dużo ciekawych opcji.
Awatar użytkownika
polla
Posty: 27
Rejestracja: 11 lip 2019, 15:05

Re: Szkoła podstawowa

Post autor: polla »

To prawda - im wcześniej dziecko ma okazję rozpocząć naukę języka angielskiego, tym lepiej. Ja zapisałam córkę do warszawskiej Te Vizji na Ochocie bo zainteresowała mnie ich oferta edukacyjna. Wysoki poziom, mnóstwo ciekawych zajęć fakultatywnych. Kameralne klasy, nowoczesne metody nauki.
Awatar użytkownika
evdokia
Posty: 7
Rejestracja: 24 wrz 2019, 18:26

Re: Szkoła podstawowa

Post autor: evdokia »

języki są lepsze w młodym wieku
Awatar użytkownika
snow
Posty: 3
Rejestracja: 25 paź 2019, 23:10

Re: Szkoła podstawowa

Post autor: snow »

polla no coś w tym jest :) Ja mam zamiar zapisać tu córkę w następnym roku, teraz czekam tylko na rozpiske dat, kiedy będa organizowane dni otwarte by wybrać się na takie spotkanie :)
Awatar użytkownika
Beata86
Posty: 47
Rejestracja: 20 gru 2019, 23:16

Re: Szkoła podstawowa

Post autor: Beata86 »

Nie oszukujmy się- język angielski w naszych czasach jest bardzo ważny i bez niego ani rusz. Dziecko od najmłodszych lat powinno się go uczyć. Mój syn chodzi do Te Vizji na Ochocie gdzie jest bardzo duży nacisk na języki obce. Zajęcia jednak są prowadzone w bardzo ciekawy sposób dzięki czemu dziecko nie zniechęca się do nauki, a wręcz przeciwnie chce się uczyć i z chęcią siada do książek
ODPOWIEDZ