Studia podyplomowe

Off topic, dyskusje na różne tematy. Jeśli Twój temat nie pasuje się do żadnej z powyższych kategorii, dodaj go tutaj.
Awatar użytkownika
comanka
Posty: 112
Rejestracja: 04 sty 2019, 15:26

Studia podyplomowe

Post autor: comanka »

Akurat w dzisiejszych czasach ciężko określić, jakie kierunki mają przed sobą najlepszą przyszłość. Rynek pracy zmienia się tak szybko, że nigdy nie wiadomo, co będzie najbardziej w modzie za kilka lat. Od dawna jednym z kierunków, które cieszą się duzym zainteresowaniem jest http://www.wszop.edu.pl/kierunki-studio ... 314,54,259 Warto zapoznać się z taką ofertą edukacyjną, bo akurat osoby zarządzające będą potrzebne zawsze w każdej firmie.
Awatar użytkownika
werka2
Posty: 45
Rejestracja: 27 maja 2019, 14:04

Re: Studia podyplomowe

Post autor: werka2 »

Ja tez zdecydowałam się na dalszą edukację i w październiku wybieram się na studia podyplomowe na Mazowieckiej Uczelni Medycznej. Maja kilka ciekawych kierunków, ja złożyłam papiery na zarządzanie prawem medycznym. Czesne okej, zajęcia też ciekawe.
Awatar użytkownika
mczay
Posty: 531
Rejestracja: 31 sie 2019, 20:03

Re: Studia podyplomowe

Post autor: mczay »

Super sprawa studia podyplomowe, ja kończyłem licencjat z bezpieczeństwa wewnętrznego na specjalności Kryminologia i Kryminalistyka, a teraz zacząłem magisterkę na tym samym kierunku i specjalności. Bardzo ciekawa zresztą. Tu możecie o niej poczytać: http://kryminalistyka.mystrikingly.com/. Myślę, że na ostatnim roku wybiorę się na jakąś podyplomówkę. Rozwój jest w życiu na prawdę ważny!
Awatar użytkownika
Werka01
Posty: 163
Rejestracja: 23 gru 2018, 18:13

Re: Studia podyplomowe

Post autor: Werka01 »

Pamiętam swój czas studiów, z tym, że dziennych. Był to naprawdę szalony okres obfitujący w ciekawe doświadczenia i wydarzenia. Jedyne co bym zmieniła w tym czasie to zamiast mieszkać na stancji wolałabym mieszkać w akademiku, jak ten prywatny akademik w Krakowie - https://unibase.pl/ W akademiku jednak jest się zbliżej rówieśników, dzięki czemu można nie tylko nawiązywać przyjaźnie ale także wymieniać się notatkami czy organizować wspólną naukę.
:)
Awatar użytkownika
Mamona
Posty: 47
Rejestracja: 08 paź 2019, 7:13

Re: Studia podyplomowe

Post autor: Mamona »

Ja nie zdecydowałam się na nie, a szkoda. Póki jest się młodym to warto postawić na edukacje, wtedy zawsze znajdzie się na to czas. Teraz już nie jest z tym lekko. Jakbym miała coś zmienić w swojej edukacji to zdecydowałabym się na pedagogikę wczesnoszkolną. Uczelnia https://www.cb.szczecin.pl/kierunek-stu ... noszkolna/ proponuje właśnie takie studia. Sprawdźcie sobie ich całą ofertę.
Awatar użytkownika
Krystek
Posty: 52
Rejestracja: 05 mar 2020, 22:16

Re: Studia podyplomowe

Post autor: Krystek »

Nasz świat ciągle się zmienia, więc dokształcanie wydaje się w dzisiejszych czasach konieczne. Jeśli mamy ambicje sięgać coraz wyżej i wyżej. Sam zdecydowałem się na prestiżowe studia MBA https://wwsb.edu.pl/, ponieważ myślę o stanowisku menadżerskim w niedalekiej przyszłości. Kierunek pozwoli mi także na nawiązanie kontaktów biznesowych.
Awatar użytkownika
Daria
Posty: 547
Rejestracja: 08 maja 2019, 23:24

Re: Studia podyplomowe

Post autor: Daria »

Moim zdaniem oprócz studiów warto również zadbać o dobrą znajomość języka angielskiego, bo to w dzisiejszych czasach podstawa. Na stronie internetowej https://www.profi-lingua.pl/kursy-jezyk ... -doroslych możecie zapoznać się z ofertą Szkoły Językowej ProfiLingua, która jak widać organizuje takie profesjonalne kursy językowe dla dorosłych. Polecam ;)
ODPOWIEDZ