Prawnik dla firmy

Off topic, dyskusje na różne tematy. Jeśli Twój temat nie pasuje się do żadnej z powyższych kategorii, dodaj go tutaj.
Awatar użytkownika
comanka
Posty: 112
Rejestracja: 04 sty 2019, 15:26

Prawnik dla firmy

Post autor: comanka »

Prawnik dla firmy, czy jaka kolwiek pomoc prawna dla firmy jest bardzo istotna. Czasami są takie rzeczy z którymi sami sobie nie poradzimy i ja jak najbardziej to rozumiem. Dlatego też warto skorzystać z pomocy takich ludzi jak http://erzecznikpatentowy.pl/#feature2 , by mieć pewność że nic pod kątem prawnym naszej firmy nie zaskoczy.
Awatar użytkownika
mano75
Posty: 5
Rejestracja: 11 kwie 2019, 17:30

Re: Prawnik dla firmy

Post autor: mano75 »

Mam własną firmę i potrzebuję dobrego prawnika, który zajmie się prawe pracy w mojej firmie. Szukam tylko profesjonalistów, którzy mają doświadczenie w tym co robią. Niby oferta https://kancelariafortis.pl/ jest ok, ale chciałbym potwierdzić ich jakość. Korzystaliście kiedykolwiek z tego? Macie jakieś swoje doświadczenia z nimi? Dziękuję z góry za wszelkie znaczące opinie.
Śnijcie piękne sny. Oboje. Kiedy śni się razem, są więcej warte".
Awatar użytkownika
mloda2
Posty: 360
Rejestracja: 29 mar 2019, 17:52

Re: Prawnik dla firmy

Post autor: mloda2 »

Długi w firmie? To trudny czas dla niej, z którego może wyciągnąć jedynie dobry prawnik. Niekiedy nie jest to wcale rudne, wystarczy postawić na profesjonalizm oraz doświadczenie. Firma https://conectumfinanse.pl/ prowadzi, między innymi działania na polu długów firmowych lub długów osób fizycznych. Pomagają w oddłużaniu oraz ułożeniu planu finansowego.
Awatar użytkownika
pawelb1970
Posty: 5
Rejestracja: 27 maja 2019, 17:10

Re: Prawnik dla firmy

Post autor: pawelb1970 »

Mnóstwo porad i sugestii jest w necie. Na pewno długo nie będziesz szukał.
W miarę jak czytał, zakochiwałam się w nim tak, jakbym zapadała w sen: najpierw powoli, a potem nagle i całkowicie...
Awatar użytkownika
Karmen
Posty: 87
Rejestracja: 19 sty 2019, 13:57

Re: Prawnik dla firmy

Post autor: Karmen »

Oj to prawda, bo właśnie w takiej sytuacji znalazł się mój znajomy. Zawsze wszystko chciał sam robić w swojej firmie i w pewnym momencie sprawy po prostu go przerosły. Od kiedy korzysta z pomocy Kancelarii Adwokackiej w Łodzi http://www.kancelaria-kfk.pl , to spokojnie może się zająć swoim biznesem. Najwięcej problemów sprawiały mu umowy handlowe. Kontakt z radcą prawnym bardzo wszystko mu ułatwił.
Awatar użytkownika
Pieczonka
Posty: 80
Rejestracja: 14 maja 2019, 21:43

Re: Prawnik dla firmy

Post autor: Pieczonka »

My jak na razie mieliśmy raz okazję korzystać z usług jednej kancelarii - Ultimatum. Pomagali nam z dochodzeniem należności od klienta, który jakoś nie kwapił się do płacenia faktur. Ale na szczęście wszystko udało się z ich pomocą odzyskać
Awatar użytkownika
zenka
Posty: 31
Rejestracja: 19 cze 2019, 20:42

Re: Prawnik dla firmy

Post autor: zenka »

mloda2 pisze: ↑27 maja 2019, 12:56 Długi w firmie? To trudny czas dla niej, z którego może wyciągnąć jedynie dobry prawnik. Niekiedy nie jest to wcale rudne, wystarczy postawić na profesjonalizm oraz doświadczenie. Firma https://conectumfinanse.pl/ prowadzi, między innymi działania na polu długów firmowych lub długów osób fizycznych. Pomagają w oddłużaniu oraz ułożeniu planu finansowego.
Ja jedynie o kancelarii Lexa słyszałam dobre opinie i to od wielu osób, także na forach, nie tylko dla przedsiębiorców ale i osób fizycznych. Pewnie to zasługa doświadczenia i umiejętnie wykorzystanej wiedzy. Specjalizują się w ochronie majątku, także tuż przed licytacja komorniczą.
Awatar użytkownika
wooow
Posty: 55
Rejestracja: 22 mar 2019, 14:00

Re: Prawnik dla firmy

Post autor: wooow »

Ja szukam kancelarii prawno-podatkowej. Czy ta oferta będzie dobra http://podatki-katowice.pl/uslugi/podat ... kapitalowa ? Polecał mi to znajomy, u niego się sprawdzili.
Wątpliwości to cień wiary.
Awatar użytkownika
CichoSza
Posty: 90
Rejestracja: 13 mar 2019, 12:34

Re: Prawnik dla firmy

Post autor: CichoSza »

W niektórych skomplikowanych sprawach faktycznie potrzebna jest pomoc adwokata. Jeśli sprawa dotyczy prawa pracy czy prawa gospodarczego to pomoc w tym zakresie możecie uzyskać z kancelarii https://www.adwokat-soszka.pl/ . Na stronie kancelarii znajdziecie dokładny opis usług. Tu nie tylko możecie liczyć na dobra i rzetelną poradę prawną ale także na reprezentowanie przed sądem w razie konieczności.
Awatar użytkownika
SzczęśliwaJola
Posty: 19
Rejestracja: 25 mar 2019, 17:34

Re: Prawnik dla firmy

Post autor: SzczęśliwaJola »

Dla mojej firmy tez pilnie poszukiwana porada prawna. Znajoma poleciła mi kancelarię http://kancelarialexa.pl/ochrona-majatku/ i się tak teraz głowie czy warto? Jak uważacie? bo mam problemy z długami a chcę chronic majątek
Awatar użytkownika
pani z domu
Posty: 17
Rejestracja: 25 mar 2019, 13:46

Re: Prawnik dla firmy

Post autor: pani z domu »

Rozumiem, że w każdej firmie pomoc prawna jest niezbędna, ale czy to od razu musi być etatowy prawnik? Lepszym rozwiązaniem jest pomoc doraźna, np. kancelaria LEXA - https://kancelarialexa.pl
Zasadniczo zajmują się ochroną majątku, pomagają uniknąć egzekucji komorniczej i związanych z tym problemów, ale w innych sprawach też na pewno pomogą.
Awatar użytkownika
serowa
Posty: 197
Rejestracja: 27 kwie 2019, 15:00

Re: Prawnik dla firmy

Post autor: serowa »

Rzetelny radca prawny to podstawa. Myślę, że oferta https://tatianaparma.pl/ was zainteresuje. Tatiana Parma świadczy kompleksowe usługi z zakresu prawa dla klientów indywidualnych, ale takze tych biznesowych.

kornele
Awatar użytkownika
domi.nika
Posty: 73
Rejestracja: 05 wrz 2019, 9:33

Re: Prawnik dla firmy

Post autor: domi.nika »

Polecam ciekawy artykuł o specjalistach świadczących usługi prawnicze, ja wybrać najlepszego prawnika , przeczytaj https://www.apbreloaded.com.pl/specjali ... prawnicze/
Awatar użytkownika
domi.nika
Posty: 73
Rejestracja: 05 wrz 2019, 9:33

Re: Prawnik dla firmy

Post autor: domi.nika »

Polecam ciekawy artykuł o tym jakie usługi prawnicze wchodzą w grę przy współpracy z prawnikiem https://www.erim.pl/uslugi-prawnicze-co ... ie-sklada/
Awatar użytkownika
Bodzio12
Posty: 144
Rejestracja: 26 mar 2019, 17:14

Re: Prawnik dla firmy

Post autor: Bodzio12 »

Jeśli szukacie porady prawnej dla firmy to polecam zapoznać się z ofertą kancelarii kancelaria adwokacka praga północ oni służą pomocą w sprawach karnych cywilnych czy rodzinnych służą osobą indywidualnym oraz firmą. Adwokat z dużym doświadczeniem i pasją. Polecam go serdecznie.
Awatar użytkownika
pukla123
Posty: 116
Rejestracja: 23 wrz 2019, 5:46

Re: Prawnik dla firmy

Post autor: pukla123 »

Bodzio12 pisze: ↑06 paź 2019, 13:59 Jeśli szukacie porady prawnej dla firmy to polecam zapoznać się z ofertą kancelarii kancelaria adwokacka praga północ oni służą pomocą w sprawach karnych cywilnych czy rodzinnych służą osobą indywidualnym oraz firmą. Adwokat z dużym doświadczeniem i pasją. Polecam go serdecznie.
Ja także podrzucę Ci namiar na fajną kancelarię https://www.strojekkancelaria.pl/ Myślę, że jak zakładasz firmę to na pewno ich pomoc Ci sie przyda, gdyż oni trudnią się świadczeniem usług doradczych początkującym przedsiębiorcom, w tym startupom. Doradzają w wyborze optymalnej formy prowadzenia działalności gospodarczej. Warto udać się do nich po cenne wskazówki
Awatar użytkownika
malena
Posty: 155
Rejestracja: 20 mar 2019, 12:00

Re: Prawnik dla firmy

Post autor: malena »

Odezwij się do tej kancelarii z Warszawy https://jrkancelaria.pl/ . Nam się bardzo dobrze z nimi współpracuje. Kompetentni, rzetelni, terminowi. Nie ma problemu z żadną sprawą. Myślę, że nie ma sensu tworzyć w firmie stanowiska pracy dla prawnika, kiedy można skorzystać z tak profesjonalnej pomocy wtedy, kiedy tego potrzebujemy.
Awatar użytkownika
kologos
Posty: 125
Rejestracja: 04 maja 2019, 16:35

Re: Prawnik dla firmy

Post autor: kologos »

W sprawach karnych warto zwrócić się od razu do tej kancelarii https://mecenas-lodz.com.pl/ z Łodzi. Można liczyć tam na bardzo duże zaangażowanie, oraz pomoc w bardzo późnych porach - nawet w nocy. Do tego stawki są bardzo uczciwe, w stosunku do innych kancelarii oferujących podobny zakres, są atrakcyjne. Kancelaria zajmuje się również trudnymi sprawami gdzie konieczne jest reprezentowanie pokrzywdzonych przez sprawców przestępstw.
Awatar użytkownika
olik89899
Posty: 204
Rejestracja: 02 paź 2019, 16:00

Re: Prawnik dla firmy

Post autor: olik89899 »

A potrzebujesz adwokata do konkretnej sprawy, czy po prostu chcesz podjąć współpracę z jakąś kancelarią? Bo mogę polecić Wam kancelarię http://adwokatgrzegorzcieslik.pl która może zająć się reprezentacją firmy w sądzie, sporządzeniem pism, dochodzeniem wierzytelności i ochroną dłużnika. Koniecznie powinniście sprawdzić, bo to kancelaria prawna Warszawa, która ma dobre opinie.
Awatar użytkownika
Doma
Posty: 90
Rejestracja: 17 gru 2019, 11:20

Re: Prawnik dla firmy

Post autor: Doma »

W czasach kiedy wszyscy jesteśmy zabiegani i brakuje nam czasu, myślę, że fajną opcją są porady prawne przez Internet. Ja np ostatnio dowiedziałam się o tym, dlaczego warto zastrzec logo firmy i że jest coś takiego jak wspólny znak towarowy, który obejmuje interesy wszystkich przedsiębiorców. Według mnie to zdecydowanie bardziej wygodna forma kontaktu :)
Awatar użytkownika
basiabe
Posty: 23
Rejestracja: 06 lis 2019, 21:56

Re: Prawnik dla firmy

Post autor: basiabe »

Chyba nie ma sensu wynajmować etatowego prawnika, może nigdy nie dojdzie do sytuacji wykorzystania jego wiedzy. Ja mam w ofercie biura rachunkowego także zagwarantowaną pomoc prawną Niemcy. Cieszę się, że w razie potrzeby mam wsparcie i wiem od razu do kogo się udać.
Awatar użytkownika
plakowski90
Posty: 52
Rejestracja: 25 wrz 2019, 15:43

Re: Prawnik dla firmy

Post autor: plakowski90 »

Zwykle lepiej polegać na kancelarii na zasadach B2B niż zatrudniać do firmy i z tym się zgodzę. Jest wiele zalet takiego rozwiązania, ale finansowo wyjdzie to troche drozej. Mimo wszystko nie należy na tym oszczędzać.
Awatar użytkownika
rozmowna
Posty: 88
Rejestracja: 22 mar 2019, 11:51

Re: Prawnik dla firmy

Post autor: rozmowna »

Sama wiem, jak prawnik dla firm warszawa może się nam przydać, kiedy prowadzimy firmę. Jest tak naprawdę naszym sposobem na uratowanie biznesu nawet, a na pewno na radzenie sobie z problemami związanymi z różnymi dziedzinami prawa. Dobrze jest mieć taką pomoc, gdyż może dojść do takich sytuacji, w których sami sobie nie poradzimy.
Awatar użytkownika
Jamix
Posty: 79
Rejestracja: 31 paź 2019, 8:38

Re: Prawnik dla firmy

Post autor: Jamix »

W Warszawie bardzo dobrzy prawnicy właśnie od spółek, podatków są w Kancelarii Ożóg Tomczykowski. Sama juz dłuższy okres czasu z nimi współpracuje i niejednokrotnie bardzo mi pomogli. Warto popytac.
Awatar użytkownika
kalina
Posty: 9
Rejestracja: 09 lut 2020, 19:34

Re: Prawnik dla firmy

Post autor: kalina »

Prawników na etacie można spotkać chyba tylko w wielkich korporacjach, co nie oznacza że firma nie powinna mieć swojego, obrotnego i kompetentnego prawnika. Specjalistami od finansów, zaprawionymi w bojach przeciwko podmiotom rynku finansowego (1000 wygranych spraw) jest krakowska kancelaria prosperitas. Reprezentują też franowiczów w sprawach przeciwko bankom, dla których po wyroku TSUE zaświeciło jakby światełko w tunelu. Mimo wszystko nie jest to łatwe zadanie dlatego warto powierzyć swój los najlepszym.
Awatar użytkownika
Kellys
Posty: 206
Rejestracja: 07 paź 2019, 21:32

Re: Prawnik dla firmy

Post autor: Kellys »

Nigdy nie wiadomo kiedy dobra kancelaria może się w firmie przydać. Jeżeli takiej szukacie to myślę, że warto zainteresować się propozycjami od http://adwokat-nawojski.pl Na pewno pomogą tu zarówno jeżeli chodzi o zwyklego klienta, a także i w sprawach typowo biznesowych.
Awatar użytkownika
abstynent
Posty: 15
Rejestracja: 14 kwie 2019, 19:47

Re: Prawnik dla firmy

Post autor: abstynent »

W każdym mieście są adwokaci, którzy są w stanie wesprzeć firmy. W Płocku jest chociażby adwokat-rozkosz.pl. Jest to jeden z popularniejszych adwokatów w mieście.

tonix meble
Awatar użytkownika
Kasiak77
Posty: 594
Rejestracja: 19 lip 2019, 11:33

Re: Prawnik dla firmy

Post autor: Kasiak77 »

Witam,co sądzicie o kancelariach prawnych zajmujacych sie prawem morskim i sprawami z tym zwiazanymi? Moj mąż jest marynarzem i zalezy mu na tym,aby zająć się swoim podatkiem w prawidłowy sposób. Czy warto w takich sprawach korzystac z porady prawnej https://www.kancelaria-gdynia.eu/podatk ... rskie.html Co o tym sądzicie/ Prosze o wasze opinie.
Awatar użytkownika
nodi
Posty: 1
Rejestracja: 15 maja 2020, 19:56

Re: Prawnik dla firmy

Post autor: nodi »

ja uważam patrząc tak z perspektywy czasu, że prowadząc sporą firmę jednak nalezy mieć kancelarię, z którą stale się współpracuje. kiedyś nie mieliśmy i różnie bywało. teraz działamy na stałe z https://snkancelaria.pl/ i przynajmniej wiem, że wszelkie zapytania mogę śmiało kierować i papierkowe sprawy mam dopilnowane.
Awatar użytkownika
ewka
Posty: 252
Rejestracja: 18 gru 2018, 21:01

Re: Prawnik dla firmy

Post autor: ewka »

Prawda jest taka, że najlepiej korzystać z kancelarii zewnętrznych. Jeśli będziecie chcieli zastrzec znak towarowy, to ta kancelaria patentowa może w tym pomoc. Są tam specjaliści z doświadczeniem, którzy przede wszystkim potrafią wskazać czy dany zna towarowy nadaje się do zastrzeżenia czy też nie. Dzięki temu można uniknąć nadmiernych kosztów.
Awatar użytkownika
mczay
Posty: 531
Rejestracja: 31 sie 2019, 20:03

Re: Prawnik dla firmy

Post autor: mczay »

Ja uważam, że lepiej jednak skorzystać z usług radcy prawnego, który jest bardziej obyty w różnych kwestiach związanych z prawem. Na stronie: https://www.makarska-kancelaria.pl/ jest oferta kancelaria radców prawnych. Jest ona bardzo szeroka i korzystna, więc na pewno pomoże Ci na tyle na ile będzie mogła
Awatar użytkownika
farah557
Posty: 33
Rejestracja: 12 cze 2020, 8:46

Re: Prawnik dla firmy

Post autor: farah557 »

Sam niedawno miałem przykrą sytuację, bo mój wspólnik postanowił się wycofać z biznesu. No i trzeba było zamknąć spółkę i podzielić jej majątek. Gdyby nie nasz doradca to nigdy bym na to nie wpadła. Podział majątku spółki to proces bardzo trudny, uporczywy i upierdliwi. Dużo nerwów i papierologii. Ale jeśli ma się ogarniętego prawnika to jest lepiej.
Awatar użytkownika
selek
Posty: 324
Rejestracja: 14 sty 2019, 21:02

Re: Prawnik dla firmy

Post autor: selek »

Dla firmy najlepszą kancelarią będzie ta https://salirekancelaria.pl/ z zakresem usług z dziedziny restrukturyzacji czy upadłości ale także bieżącej działalności firmy. Na pewno się sprawdzą w tym zakresie i pomogą rozwiązać problemy firmy. Przekonaj się o możliwościach zapoznając z ich stroną firmową.
Awatar użytkownika
messa
Posty: 184
Rejestracja: 20 maja 2019, 18:11

Re: Prawnik dla firmy

Post autor: messa »

Firma to takie miejsce, w którym cały czas coś się dzieje. Dlatego doszłam do wniosku, żeby zdecydować się na stałą współpracę z kancelarią adwokacką Łukasza Węgłowskiego w Szczecinie. Przy takich sprawach jak sporządzanie czy opiniowanie umów z klientami, reprezentowanie w sądzie, sporządzanie wezwań do zapłaty i wielu innych, taka pomoc prawna jest po prostu nieoceniona. To i firma lepiej działa moim zdaniem.
Awatar użytkownika
Kellys
Posty: 206
Rejestracja: 07 paź 2019, 21:32

Re: Prawnik dla firmy

Post autor: Kellys »

Kancelarie adwokackie powinny tu bardzo dobrze się sprawdzić. Takie firmy jak http://adwokat-nawojski.pl pomagają właśnie na wiele problemów, zarówno dla klientów indywidualnych jak i dla klientów biznesowych. Warto zapoznać się z ich szeroką ofertą.
Awatar użytkownika
kologos
Posty: 125
Rejestracja: 04 maja 2019, 16:35

Re: Prawnik dla firmy

Post autor: kologos »

Również w firmie może przydać się pomoc prawnika który specjalizuje się w sprawach karnych - https://mecenas-lodz.com.pl/ ta kancelaria w tych sprawach ma spore doświadczenia. Każda ze spraw prowadzona jest indywidualnie, również trudne sprawy takie jak morderstwo czy udział w zorganizowanej grupie przestępczej nie stanowią już dla nich wyzwania nie do pokonania. Również osoby nieletnie znajdą tam pomoc i zrozumienie a to w ich przypadku jest bardzo ważne, mają w końcu całe życie przed sobą.
Awatar użytkownika
Kasiak77
Posty: 594
Rejestracja: 19 lip 2019, 11:33

Re: Prawnik dla firmy

Post autor: Kasiak77 »

Witam,zalezy mi na tym,aby zainwestowac w odpowiedniego prawnikado firmy. Potrzebuje porady prawnej,aby skupic sie w odpowiednis posob na swoim biznesie Co sądzicie o tym https://lexsecure.pl/ ? Prosze o wasze opinie.
Awatar użytkownika
2fast
Posty: 152
Rejestracja: 17 wrz 2019, 11:50

Re: Prawnik dla firmy

Post autor: 2fast »

W odzyskiwaniu należności może również skutecznie pomóc firma ICG-Group. Skorzystałem kilka razy i zawsze odzyskałem swoje pieniądze - nawet jeśli byłem pewien że już nie mam na to szans :)

ercp zabieg
Awatar użytkownika
Kasiak77
Posty: 594
Rejestracja: 19 lip 2019, 11:33

Re: Prawnik dla firmy

Post autor: Kasiak77 »

Witam,moja mama jest lekarzem i poszukuje odpowiedniej opieki prawnej. Czy polecacie jakąś specjalną kancelarię,która zajmuje się właśnie ochroną prawniczą lekarzy https://lexsecure.pl/blog-lekarz/ Co sądzicie ? Pozdrawiam.
Awatar użytkownika
mczay
Posty: 531
Rejestracja: 31 sie 2019, 20:03

Re: Prawnik dla firmy

Post autor: mczay »

Szukając pomocy prawnej, powinniśmy skorzystać z usług profesjonalistów. Tych, można znaleźć tu: https://sklepzprawem.pl/pomoc-prawna/ (bez problemu pomogą zarówno osobom fizycznym, jak i firmom).
Żąkilovve

Re: Prawnik dla firmy

Post autor: Żąkilovve »

A ja w warszawie korzystam z usług mecenas Filarowskiej https://filarowska.pl/. Mam spółkę z siostrą i próbujemy ją podzielić 9z różnych powodów). same byśmy tego ugodowo nie zrobiły. Mamy Panią mecenas która ogarnia dla nas formalności dbając o interes firmy (przede wszystkim), ale też i o mój

powierzchnia okien do podłogi
hiczungł

Re: Prawnik dla firmy

Post autor: hiczungł »

Nasza firma potrzebowała specjalisty od prawa budowlanego. W tej kwestii zdecydowaliśmy się na skorzystanie z usług absolutnego fachowca, czyli http://kancelarialuczak.pl/uslugi . Nalezyte wsparcie i pomoc okazały się w pełni spełniać nasze oczekiwania a były wygórowane. Otrzymaliśmy ogromną pomoc!
Tani Prawnik Kraków

Re: Prawnik dla firmy

Post autor: Tani Prawnik Kraków »

Jeżeli szukasz taniego prawnika w Krakowie polecam MSZ Kancelarię. Znajdziesz tam doświadczonych i obeznanych z wieloma dziedzinami prawa adwokatów i prawników. Polecam się z nimi skontaktować. Nie raz pomogli mi w trudnej sytuacji. Poprowadzą sprawę w sądzie jak nikt inny.
Kaśka22

Re: Prawnik dla firmy

Post autor: Kaśka22 »

Jeśli potrzebujesz szybkiego wsparcia specjalistów z zakresu prawa niezależnie od specjalności to wybierz ofertę ekancelaria.tv Tutaj dostajesz szybką poradę online i masz nawet możliwość konsultacji online. Wszystko to pod okiem specjalistów i w atrakcyjnej stawce.
Awatar użytkownika
Kasiak77
Posty: 594
Rejestracja: 19 lip 2019, 11:33

Re: Prawnik dla firmy

Post autor: Kasiak77 »

Witam,co sądzicie o tym,aby zainwestować w poradę prawną? Bardzo zalezy mi na tym,by wybrac odpowiedniego prawnika,ktory zajmuje sie dlugami w firmie. Co sądzicie o tzw. teleporadzie? Chętnie dowiem się więcej na ten temat https://lexsecure.pl/ Co o tym sądzicie? Proszę o informacje.
Jędrzej

Re: Prawnik dla firmy

Post autor: Jędrzej »

Obsługę prawną mojej firmy kilka lat temu powierzyłem ludziom z https://www.kancelaria-rzeszow.com/ i to była trafiona w punkt decyzja. W kancelarii pracują wszechstronni prawnicy, przez co żaden temat im nie obcy, zawsze świetny kontakt, niezawodni.
Awatar użytkownika
Kasiak77
Posty: 594
Rejestracja: 19 lip 2019, 11:33

Re: Prawnik dla firmy

Post autor: Kasiak77 »

Witam,zalezy mi na tym,by wspolpracowac w prawnikiem. Poszukuję notariusza z okolic Trojmiasta. Co sądzicie o tym https://twojagdynia.pl/20200805336071/k ... notariusza ? Chętnie zapoznam się z waszymi opiniami.
Awatar użytkownika
mloda2
Posty: 360
Rejestracja: 29 mar 2019, 17:52

Re: Prawnik dla firmy

Post autor: mloda2 »

Nie zawsze trzeba od razu korzystać ze wsparcia prawnika. Niekiedy możliwe jest wykorzystanie innych kanałów rozwiązania spraw prawniczych. Polecam Ci na pewno porady prawne online, bo to szybki i bezproblemowy sposób na to, aby dowiedzieć się co i jak załatwić, a także ogólnie poznać jak działać.
Włodek

Re: Prawnik dla firmy

Post autor: Włodek »

Gdy się prowadzi firmę, warto mieć sprawdzonego prawnika, szczególnie takiego, który pomoże w różnych, spornych sytuacjach z kontrahentami. My mamy sprawdzoną panią radcę prawnego, która jest mediatorem. Jest to pani Magdalena Adamczewska - https://www.adamczewska.com.pl/ , która już nie raz nam pomogła. Posiada ona wszystkie wymagane uprawnienie do prowadzenia mediacji, a wiele spraw można załatwić właśnie w ten sposób, zamiast zakładania spraw sądowych. Wychodzi to taniej, trwa krócej i jest mniej stresując.
ODPOWIEDZ