prasowalnia

Off topic, dyskusje na różne tematy. Jeśli Twój temat nie pasuje się do żadnej z powyższych kategorii, dodaj go tutaj.
fiśkaL

prasowalnia

Post autor: fiśkaL »

Szukam prasowalni na terenie Warszawy? Brakuje mi już czasu na prasowanie i szczerze, chęci też. Pomóżcie.
patuśkaL

Re: prasowalnia

Post autor: patuśkaL »

Nie nawidze prasować. Wiecznie mi to prasowanie zalega. Jak już mama prasować koszule, to mi się odechciewa. Przydałaby się taka prasowalnia. Zaoszczędziłabym mnóstwo czasu.
emmaŚ

Re: prasowalnia

Post autor: emmaŚ »

Znam, to znam. Dlatego od dawna nie piorę, ani nie prasuję. Dzwonię tutaj https://www.pralnia-warszawianka.pl/. Odbiorą i przywiozą gotowe.
Twaróg

Re: prasowalnia

Post autor: Twaróg »

A może zamiast prasowalni zrobisz sobie taką sama w domu dzięki mini prasowaczowi parowemu https://www.steamaster.pl/produkty/mini ... owy-em-02/ Koszt zakupu niewielki a możliwości masa bo nie tylko wyprasuje ale i odświeży odzież. Można nawet wykorzystać do stworzenia pary wody zapachowe dzięki czemu odzież będzie w ulubionym zapachu. Świetnie się sprawdzi jako prezent więc tym bardziej warto go zakupić. Ja w każdym razie bardzo sobie cenię to urządzenie i polecam spróbować,
mikuś

Re: prasowalnia

Post autor: mikuś »

emmaŚ pisze: 04 gru 2020, 13:46 Znam, to znam. Dlatego od dawna nie piorę, ani nie prasuję. Dzwonię tutaj https://www.pralnia-warszawianka.pl/. Odbiorą i przywiozą gotowe.
Dla mnie prasowanie to katorga, dlatego cieszę się, że mam odpowiednią pralnię w miejscu takim jak domoteka warszawa . Co prawda nie jestem już tak bezczelna, żeby lecieć z każdymi majtkami, ale ogólnie staram się zadbać o tak zwaną przyzwoitość. Jednak prasowanie cudzej bielizny to przesada moim zdaniem. A wy jak uważacie?
ODPOWIEDZ