Pralnia chemiczna i prasowanie

Off topic, dyskusje na różne tematy. Jeśli Twój temat nie pasuje się do żadnej z powyższych kategorii, dodaj go tutaj.
Jędruś

Pralnia chemiczna i prasowanie

Post autor: Jędruś »

Jestem w stolicy od niedawna i nie mam jeszcze wszystkich mebli w tym pralki więc potrzebuję pilnie sprawdzonej z atrakcyjnymi cenami i najlepiej dowozem do klienta. Macie jakieś pomysły bo wiem że obecnie jest problem z pralniami które były w galeriach handlowych?
Aśka

Re: Pralnia chemiczna i prasowanie

Post autor: Aśka »

Niestety muszę cię zmartwić bo większość pralni chemicznych była zlokalizowana w galeriach tak jak wspomniałeś i dużo ludzi ma teraz problem. Albo poczekasz na dowóz mebli albo ktoś poratuje z poradą bo sama potrzebuję takiej usługi.
Danuśka

Re: Pralnia chemiczna i prasowanie

Post autor: Danuśka »

Oj tam wystarczy trochę poszukać na mapie stolicy i znajdziesz fachową pomoc w postaci https://www.pralnia-warszawianka.pl/ która ma pranie, prasowanie a nawet odbiór i dowóz do klienta. Jakby tego było mało możesz wykupić abonament i obniżyć maksymalnie koszty prania. Przejrzyj ofertę i zamów ich pakiet usług.
jowiłka

Re: Pralnia chemiczna i prasowanie

Post autor: jowiłka »

Pamiętajcie, że w czasie pandemii lepiej zwlekać z wszelkimi wizytami w miejscach publicznych. Jeśli chodzi zaś o pralnie to polecam usługi w Washster ponieważ świadczą pralnie mobilną, czyste pranie podstawione pod drzwi Twojego mieszkania. Idealna propozycja dla osob starszych i schorowanych.
ODPOWIEDZ