Nauka języków w firmie?

Off topic, dyskusje na różne tematy. Jeśli Twój temat nie pasuje się do żadnej z powyższych kategorii, dodaj go tutaj.
Awatar użytkownika
żarek84
Posty: 1
Rejestracja: 12 kwie 2021, 7:22

Nauka języków w firmie?

Post autor: żarek84 »

Cześć. Zauważyłem, że wielu pracodawców oferuje swoim pracownikom możliwość nauki różnych języków obcych i moim zdaniem to bardzo przydatna opcja. Sam zastanawiałem się, czy w moim biurze nie przydałby się profesjonalny kurs chińskiego dla firm. Zdarza się, że mamy klientów właśnie z krajów azjatyckich i myślę, że dobrze byłoby móc się z nimi porozumieć. Co o ty sądzicie?
pikuś

Re: Nauka języków w firmie?

Post autor: pikuś »

Według mnie, warto uczyć się języków obcych, ponieważ nigdy nie wiadomo, kiedy mogą one się przydać. Jeśli chodzi o mnie, to zazwyczaj wszelkie pomoce naukowe dla siebie i dzieci kupuję na stronie https://www.taniaksiazka.pl/to-jest-fiz ... 39065.html Według mnie, mają najlepszy asortyment i najniższe ceny na rynku. Polecam wam tam zerknąć w wolnej chwili.
Awatar użytkownika
Daria
Posty: 547
Rejestracja: 08 maja 2019, 23:24

Re: Nauka języków w firmie?

Post autor: Daria »

A skoro już jesteśmy przy nauce języków, to czy Waszym zdaniem warto sobie zrobić kurs języka angielskiego on-line? Widziałam ostatnio na stronie internetowej https://www.profi-lingua.pl/kursy-jezyk ... ski/online ofertę takiego kursu, który, jak widać, organizuje Szkoła Językowa ProfiLingua. Czy ktoś z Was miał z nią może do czynienia?
ODPOWIEDZ