Może ktoś z Was ma jakieś doświadczenia z dropshippingiem

Off topic, dyskusje na różne tematy. Jeśli Twój temat nie pasuje się do żadnej z powyższych kategorii, dodaj go tutaj.
Miłki77

Może ktoś z Was ma jakieś doświadczenia z dropshippingiem

Post autor: Miłki77 »

Może ktoś z Was ma jakieś sensowne doświadczenia z dropshippingiem i może się podzielić jak to w praktyce się sprawdza jeśli chodzi o taką formę handlowania, myślę o tym, żeby to u siebie wprowadzić, bo może dzięki temu jakoś uda mi się asortyment poprawić. Tylko właśnie się zastanawiam na ile się to sprawdza i czy faktycznie dla mnie będzie to dobra opcja.

środek piorący do odkurzacza zelmer
Michał

Re: Może ktoś z Was ma jakieś doświadczenia z dropshippingiem

Post autor: Michał »

Ja początkowo prowadziłem sklep w normalnym modelu sprzedażowym, ale powiem szczerze, że jeśli chodzi o ofertę to trudno było się rozwijać, bo jednak ciągle brakowało miejsca na te wszystkie produkty jakie miałem mieć w sprzedaży. Więc ostatecznie musiałem skorzystać z oferty http://sollux-lighting.pl/ i postawić właśnie na dropshipping, tak że oni odpowiadają za dostawy do klientów, którzy u mnie składają zamówienia.
iiiikś

Re: Może ktoś z Was ma jakieś doświadczenia z dropshippingiem

Post autor: iiiikś »

Faktycznie jeśli chodzi o http://sollux-lighting.pl/ to oferta wygląda bardzo dobrze i te lampy jakie oferują super wyglądają. Produkcja w Polsce więc z tego względu również dla nich plus. Z tego co wiem to coraz więcej sklepów, gdzieś tam stara się te ich propozycje do swojej oferty wprowadzić.
ODPOWIEDZ