MG Dachy

Off topic, dyskusje na różne tematy. Jeśli Twój temat nie pasuje się do żadnej z powyższych kategorii, dodaj go tutaj.
Awatar użytkownika
nat
Posty: 98
Rejestracja: 21 cze 2019, 12:17

MG Dachy

Post autor: nat »

Dzień dobry, w sieci spotkałam się z ofertą pracowni MG Dachy w zakresie produktów dachowych prefabrykowanych https://mgdachy.pl/prefabrykacja/ . Poczytałam, co tam piszą, wiem, że są długo na rynku. Ale czy warto z nimi współpracować? Ktoś testował te ich dojazdy i darmową wycenę?
Awatar użytkownika
roza15
Posty: 72
Rejestracja: 09 sty 2019, 23:29

Re: MG Dachy

Post autor: roza15 »

Ja "testowałam" i muszę powiedzieć, że jestem zadowolona. Naprawdę nic nie wzięli za transport i za wycenę, którą w ogóle przez internet zamówiłam. W zasadzie to ja w ogóle cieszę się, że na nich trafiłam. To profesjonaliści w swojej dziedzinie. Nie zawiedziesz się.
Awatar użytkownika
rozmowna
Posty: 88
Rejestracja: 22 mar 2019, 11:51

Re: MG Dachy

Post autor: rozmowna »

Skoro tak ich polecasz, to ja też do nich napiszę. U nas dach się właściwie zawalił i powiem szczerze, że nie wyobrażam sobie po prostu tak jakoś tego wszystkiego. Ale może właśnie z nimi się to jako wszystko uda. Ekipa już zwiozła gruz, więc z tym jest przynajmniej spokój.
Awatar użytkownika
miodek12
Posty: 28
Rejestracja: 20 cze 2019, 12:46

Re: MG Dachy

Post autor: miodek12 »

A jakich materiałów używacie do pokrycia dachów? Planujemy remont dachu właśnie i zastanawiamy się nad blachodachówkami np. od www.powrotlegendytilcor.pl/ . Prezentują się wizualnie bardzo ładnie, a co najważniejsza mają bardzo dobra odpornośc na pożary czy śnieg i grad. Dodatkowo mają wiele lat gwarancji. Macie jakieś doświadczenia z blachodachówkami?
Awatar użytkownika
anulka30
Posty: 36
Rejestracja: 31 paź 2019, 19:10

Re: MG Dachy

Post autor: anulka30 »

Czasem wystarczy odnowić trochę dach i już pięknie wygląda. Widziałam ciekawe propozycje na https://rs-mal.pl . Mają tam wiele ciekawych propozycji godnych uwagi. Taki dach migiem może wyglądać bajecznie bez dużej inwestycji.
Awatar użytkownika
TomaszRus
Posty: 18
Rejestracja: 03 sty 2020, 9:26

Re: MG Dachy

Post autor: TomaszRus »

Pod dachówkę, czy balchodachówkę wart wybrać porządną hydroizolację Icopal oraz izolację, która pozwoli Ci ograniczyć mostki cieplne to DivoDamm jest moim numerem jeden w tym przypadku, który również jest w stanie zastąpić deskowanie, a jednocześnie wilgoć nie będzie miała łatwego dostępu.
Awatar użytkownika
Razek
Posty: 15
Rejestracja: 17 gru 2019, 4:34

Re: MG Dachy

Post autor: Razek »

Ja postawiłbym na blachodachówkę, a w szczególności zwróciłbym uwagę na model Quadro, który wyróżnia się designem oraz jest jako jedyna na rynku wykonana na profilu płaskim. Braas zdecydowanie zaskakuje jakością, gwarancją i do tego dobrym poziomem obsługi zarówno u ich dystrybutorów, jak i skorzystanie z dobrych ekip certyfikowanych dekarzy.
ODPOWIEDZ