jaki kierunek studiów

Off topic, dyskusje na różne tematy. Jeśli Twój temat nie pasuje się do żadnej z powyższych kategorii, dodaj go tutaj.
Awatar użytkownika
comanka
Posty: 112
Rejestracja: 04 sty 2019, 15:26

jaki kierunek studiów

Post autor: comanka »

sama ostatecznie zdecydowałam się na kierunek menedżer imprez kulturalnych i sportowych: http://www.wszop.edu.pl/oferta-edukacyj ... 79,54,4269 mam nadzieję, że się dostanę bo kierunek to super sprawa. Chcę szukać pracę w agencjach eventowych i impresariatach, urzędach miast i gmin, klubach sportowych, instytucjach kultury i nowoczesnych obiektach widowiskowo-sportowych.
Awatar użytkownika
Daria
Posty: 547
Rejestracja: 08 maja 2019, 23:24

Re: jaki kierunek studiów

Post autor: Daria »

Bez względu na to, na jaki kierunek studiów w końcu się zdecydujecie, na pewno przyda się Wam również znajomość języka angielskiego. Na stronie https://www.profi-lingua.pl/kursy-jezyk ... -doroslych możecie zapoznać się z ofertą takich kursów językowych organizowanych przez Szkołę Językową ProfiLingua ;) Polecam :)
Awatar użytkownika
Krystek
Posty: 52
Rejestracja: 05 mar 2020, 22:16

Re: jaki kierunek studiów

Post autor: Krystek »

Wiele się mówi o wyborze kierunku odnośnie późniejszych zarobków. Z pewnością jest to istotna kwestia, ale nie zawsze. Przykładem jest moja siostra, która zawsze marzyła o studiach pedagogicznych. Namówiona przez rodziców poszła na zarządzanie i zmarnowała cały rok. Zrezygnowała i poszła na pedagogikę na https://wsp.edu.pl/. Studia skończyła jakieś dwa lata temu. Otworzyła prywatną świetlicę dla dzieci. Uczniowie mają opiekę do godziny 18, pomoc w odrabianiu zadań domowych oraz różne kółka zainteresowań. Na zarobki siostra nie narzeka.
Awatar użytkownika
Bodzio12
Posty: 144
Rejestracja: 26 mar 2019, 17:14

Re: jaki kierunek studiów

Post autor: Bodzio12 »

Moim zdaniem pedagogika to dobry kierunek. Zobaczcie i poczytajcie na ten temat na stronie https://www.cb.szczecin.pl/kierunek-studiow/pedagogika/ to jest bardzo dobra uczelnia gdzie macie wybór studiów licencjackich jak i inżynierskich. Polecam zajrzeć i się zapoznać.
ODPOWIEDZ