Gdzie kupić artykuły ogrodowe i malarskie?

Off topic, dyskusje na różne tematy. Jeśli Twój temat nie pasuje się do żadnej z powyższych kategorii, dodaj go tutaj.
Awatar użytkownika
Bunia
Posty: 34
Rejestracja: 16 sty 2019, 11:42

Gdzie kupić artykuły ogrodowe i malarskie?

Post autor: Bunia »

Serdecznie zachęcam do zapoznania się z ofertą sklepu Aga Pułapki. Oferują oni urządzenia do likwidowania gryzoni i owadów a także artykuły ogrodowe i malarskie. Wszystkie niezbędne rzeczy do gospodarstwa domowego w jednym sklepie!
Awatar użytkownika
Piernik
Posty: 19
Rejestracja: 09 sty 2019, 14:35

Re: Gdzie kupić artykuły ogrodowe i malarskie?

Post autor: Piernik »

Jeżeli znasz konkretną firmę, ktora do tej pory Ciebie nie zawiodłą w przypadku malowania ścian, to warto poszukać jej produktów w sieci. My w ten sposób zaopatrywaliśmy się w akcesoria niezbędne do malowania mieszkania, jak np. Wałki malarskie Blue Dolphin Tapes . Produkt znacznie przyspiesza malowanie, nie zostawia smug i jest łatwy w oczyszczaniu, więc można go używać wielokrotnie
Awatar użytkownika
Iva03
Posty: 52
Rejestracja: 10 mar 2019, 16:25

Re: Gdzie kupić artykuły ogrodowe i malarskie?

Post autor: Iva03 »

Najrozsądniej byłoby odwiedzić jakiś market budowlany, tam bowiem bez problemu można znaleźć tego rodzaju produkty. Jeżeli jednak chodzi o lampy ogrodowe , tutaj już dobrym pomysłem będzie odwiedzenie sklepu iluve.pl . Wybór różnych elementów oświetleniowych jest tam bowiem bardzo szeroki i bez względu na to, czy szukamy girland do altanki, czy też ładnych lamp ściennych, każdy znajdzie tam coś idealnego dla siebie:).
Awatar użytkownika
wersob9
Posty: 5
Rejestracja: 12 kwie 2019, 17:15

Re: Gdzie kupić artykuły ogrodowe i malarskie?

Post autor: wersob9 »

Po opiniach w sieci łatwo wyselekcjonować najlepsze opcje. Takie jest moje zdanie.
Ile lat nawleczonych na igłę krwi? Siedział z dłońmi na kolanach, patrząc na zimowy świt pustym wzrokiem maku.
Awatar użytkownika
ogrodowy
Posty: 3
Rejestracja: 24 maja 2019, 12:01

Re: Gdzie kupić artykuły ogrodowe i malarskie?

Post autor: ogrodowy »

Dokładnie tak. Lampy stojące ogrodowe znalazłem np. tutaj: https://epstryk.pl/pol_m_Oswietlenie-ze ... i-342.html. Wybór jest ogromny, w razie potrzeby zawsze można skorzystać z porady z eksperta. Odpowiedni dobór oświetlenia jest ważny. Daje ono nie tylko ciekawy klimat, ale również podnosi bezpieczeństwo.
Awatar użytkownika
waxa
Posty: 140
Rejestracja: 18 maja 2019, 14:03

Re: Gdzie kupić artykuły ogrodowe i malarskie?

Post autor: waxa »

W castoramie?
Awatar użytkownika
krysiax1
Posty: 1
Rejestracja: 24 paź 2019, 15:09

Re: Gdzie kupić artykuły ogrodowe i malarskie?

Post autor: krysiax1 »

zerknij za lampami w Hurtownia elektryczna :)
Awatar użytkownika
agnieszkajadwiga93
Posty: 2
Rejestracja: 01 kwie 2020, 17:09

Re: Gdzie kupić artykuły ogrodowe i malarskie?

Post autor: agnieszkajadwiga93 »

Jeśli chodzi o samą elektronikę, to ja mogę polecić to miejsce ;)

https://www.bde24.pl/pl/
Awatar użytkownika
ewka
Posty: 252
Rejestracja: 18 gru 2018, 21:01

Re: Gdzie kupić artykuły ogrodowe i malarskie?

Post autor: ewka »

A tutaj http://sklep.wolf-garten.pl/akcesoria-przeglad.html już zaglądaliście? Jeśli nie, to warto się rozejrzeć w tym sklepie. Mają tam tam w ofercie różnego typu narzędzia ogrodowe dopasowane do różnych potrzeb. Poza tym oczywiście znajdziecie tam urządzenia takie jak kosiarki, które pomagają zadbać o to, aby ogród był idealny!
Miłeczzka

Re: Gdzie kupić artykuły ogrodowe i malarskie?

Post autor: Miłeczzka »

Ja znam super sklep/ hurtownię ogrodniczą, w której mają, czego dusza zapragnie. Nazywa się Sklep Kwiecisty Dikel Najwięcej na stanie posiadają modeli przepięknych doniczek. Do tego nasiona roślin, traw, czy nawozy, a także systemy nawadniania. Raj dla ogrodnika po prostu. Coraz bardziej rozkręca się jesień, więc zakupiłem u nich beczkę na deszczówkę 440 litrów i sprawdza się idealnie. Zrobiona jest z dobrej jakości tworzywa, nie przecieka. Najważniejsze, że była w dobrych pieniądzach, jak i reszta produktów w tym sklepie.
ODPOWIEDZ