gastronomia

Off topic, dyskusje na różne tematy. Jeśli Twój temat nie pasuje się do żadnej z powyższych kategorii, dodaj go tutaj.
gość15

gastronomia

Post autor: gość15 »

Znacie jakieś poradniki na temat zakładania własnej firmy? Chodzi głównie o gastronomię. Zależy mi na kwestiach, które nie są oczywiste, na przykład na pakowaniu produktów i wyborze odpowiednich maszyn, jak tu
https://pakowarka.pl/producenci-maszyn-automatyzujacych/embalitec/
Co do poradników, to chodzi o takie w tym stylu
https://6krokow.pl/jak-zalozyc-wlasna-firme-zakladanie-dzialalnosci-gospodarczej-krok-po-kroku/
Z góry dziękuję za wszystkie propozycje :)
olika

Re: gastronomia

Post autor: olika »

Firmy z branży gastronomicznej potrzebują rozwiązań opakowaniowych, które są opłacalne, trwałe i łatwe w transporcie. Opakowania foliowe idealnie pasują do tego zadania. Są lekkie i elastyczne, co ułatwia ich transport. A dzięki producentowi https://yanko.com.pl/ istnieje wiele opcji opakowań foliowych do wyboru.
dawiid

Re: gastronomia

Post autor: dawiid »

Zastanawiam się nad inwestycją w oczyszczacze parowe i rozważam ofertę firmy Ariete. Zauważyłem, że posiadają oni różnorodny asortyment, a ich produkty wyróżniają się wysoką jakością wykonania. Co istotne, cenowo prezentują się atrakcyjnie, co sprawia, że oferta wydaje się korzystna.
Beti

Re: gastronomia

Post autor: Beti »

Obserwując branżę piekarniczą, nietrudno zauważyć, jak ważną rolę odgrywa odpowiednia prezentacja produktu. Design opakowań może nie tylko przyciągnąć wzrok, ale i zachować świeżość pieczywa. Strona https://www.efekt.eu/oferta/rozne to przykład firmy, która jako producent opakowań na chleb, stawia na innowacyjne rozwiązania w tej dziedzinie
zuzula12

Re: gastronomia

Post autor: zuzula12 »

Polecam wam firmę https://gastromania.pl/ to sklep internetowy który ma ciekawą ofertę na sprzęt i akcesoria do kuchni. Jeśli szukacie ofert na kompleksowe wyposażenie dla gastronomi to polecam zapoznać sie z ofertą na stronie.
giciek

Re: gastronomia

Post autor: giciek »

Jeśli chodzi o biznes w gastronomii to moją radą jest dobre wyposażenie. Bardzo polecam zajrzeć na przykład do tego producenta - https://www.rilling.pl/ ma fajne meble stalowe oraz inny sprzęt który może się przydać w takim biznesie.
ODPOWIEDZ