Filtry do wody

Off topic, dyskusje na różne tematy. Jeśli Twój temat nie pasuje się do żadnej z powyższych kategorii, dodaj go tutaj.
Awatar użytkownika
dzianni
Posty: 2
Rejestracja: 04 sie 2020, 14:54

Filtry do wody

Post autor: dzianni »

Cześć, powiedzcie mi szczerze... kupowaliście już może kiedyś tego rodzaju filtry do wody? Jeżeli tak, to na jaki dokładnie sprzęt się zdecydowaliście i co Waszym zdaniem było najważniejszym aspektem jak chodzi o wybór konkretnego filtra? Dajcie znać konkretnie, bo nie mogę się doczekać Waszych odpowiedzi!
Awatar użytkownika
lumormert
Posty: 5
Rejestracja: 05 sie 2020, 17:30

Re: Filtry do wody

Post autor: lumormert »

Powiedzcie mi gdzie najlepiej jest kupić takie filtry?


_______________________
wędki
Awatar użytkownika
mostal
Posty: 16
Rejestracja: 14 lut 2020, 16:09

Re: Filtry do wody

Post autor: mostal »

Woda to problem w każdym dużym mieście. Pamiętam jak trudno było mi się przestawić na warszawską wodę, bo wcześniej mieszkałem na Podbeskidziu, gdzie wodę pije się prosto z kranu. Ja w dodatku preferuję delikatny smak wody, a taki ma woda źródlana Iwoniczanka. Jest smaczna, mogę ją pić bez soków i świetnie sprawdza się podczas parzenia kawy lub herbaty. Dlatego zrezygnowałem z inwestowania w filtr, a w zamian korzystam z opcji dostawy wody do domu https://iwoniczanka.pl/zrodlana-woda-domu-biura/ Fajna sprawa taka dostawa :)
Bartłomiej

Re: Filtry do wody

Post autor: Bartłomiej »

A czy ktoś stosuje węgiel aktywn spożywczy, coś na zasadzie tego, co się stosuje w przemyśle http://www.zdpwa.com.pl/wegiel-aktywny- ... -opis.html ? I jak takie rozwiązanie się sprawdza? Możecie coś więcej o tym powiedzieć.
ODPOWIEDZ