Czy warto zainwestować w bieżnię?

Off topic, dyskusje na różne tematy. Jeśli Twój temat nie pasuje się do żadnej z powyższych kategorii, dodaj go tutaj.
król

Czy warto zainwestować w bieżnię?

Post autor: król »

Hej, uwielbiam biegać i do czasu pandemii biegałem na bieżni na siłowni. Jednak porobiło się tak jak widać a na dworze jest już zdecydowanie za zimno na taki sport. Zastanawiam się na zakupem takiego urządzenia.
Stanisław

Re: Czy warto zainwestować w bieżnię?

Post autor: Stanisław »

Moim zdaniem jeśli korzystałeś z tego typu urządzenia na siłowni i Ci się to spodobało to warto zainwestować. Tak naprawdę nie wiadomo, kiedy to całe szaleństwo minie i znowu każdy chętny będzie mógł korzystać z urządzeń oferowanych przez siłownie. Wiadomo, że na bieżni biega się nieco inaczej niż normalnie po naturalnych terenach. Całkiem niedawno czytałem artykuł na ten temat, który znalazłem na https://www.prorankingi.pl/blog/jak-pra ... ktrycznej/ .
geskeć

Re: Czy warto zainwestować w bieżnię?

Post autor: geskeć »

O ile tylko budżet daje takie możliwości, to zdecydowanie polecam, zobaczcie - https://www.hop-sport.pl/bieznie/biezni ... a-pro.html U mnie to dało diametralną różnicę i mocną zmianę na plus. Wiadomo, że można kupić tańszy sprzęt, ale wtedy różnie może być z jego jakością - nie dostaniecie takich możliwości, jak przy tym. To jednak inna półka.
ODPOWIEDZ