akcesoriakosmetyczne.com opinie

Off topic, dyskusje na różne tematy. Jeśli Twój temat nie pasuje się do żadnej z powyższych kategorii, dodaj go tutaj.
Awatar użytkownika
dyna
Posty: 11
Rejestracja: 24 paź 2019, 0:02

akcesoriakosmetyczne.com opinie

Post autor: dyna »

otwieram nowy gabinet i musze kupić jeszcze sporo akcesoriów. czy zamawialiście moze na akcesoriakosmetyczne.com? jak z wysyłką i jakimś minimum logistycznym?
Awatar użytkownika
hdc
Posty: 18
Rejestracja: 05 cze 2019, 10:46

Re: akcesoriakosmetyczne.com opinie

Post autor: hdc »

Hej spokojnie możesz zamawiac, my do naszego gabinetu tam cyklinie domawiamy produkty - ceny są naprawdę spoko a jakość sprawdzona.
Awatar użytkownika
lemon
Posty: 8
Rejestracja: 22 paź 2019, 17:30

Re: akcesoriakosmetyczne.com opinie

Post autor: lemon »

To prawda, zwłaszcza te jednorazowe rzeczy mają po dobrej cenie. Według mnie to dobry sklep no i obsługa zawsze miła i sympatyczna.
Awatar użytkownika
Laurencja-65
Posty: 18
Rejestracja: 06 mar 2019, 18:09

Re: akcesoriakosmetyczne.com opinie

Post autor: Laurencja-65 »

Jeśli zależy Ci na dobrej jakości akcesoriach, to śmiało możesz zamawiać w tym sklepie. Też prowadzę gabinet kosmetyczny i często zamawiam tam różne lakiery i akcesoria. Wysyłkę przesyłają bardzo szybko.
Awatar użytkownika
Nira-92
Posty: 29
Rejestracja: 24 mar 2019, 18:26

Re: akcesoriakosmetyczne.com opinie

Post autor: Nira-92 »

Ooo akcesoriakosmetyczne.com.pl! Uwielbiam ten sklep! Mają bardzo dobre ceny, a jakość produktów też jest wysoka. Szczególnie polecam lakiery hybrydowe i żelowe marki victoria vynn - świetnie się sprawdzają.
Awatar użytkownika
Tekla_87
Posty: 24
Rejestracja: 24 sie 2019, 22:24

Re: akcesoriakosmetyczne.com opinie

Post autor: Tekla_87 »

Zamawiałam i polecam. Mam bardzo dobrą opinię na temat tego sklepu - wszystkie akcesoria są bardzo dobre jakościowo, warto w nie zainwestować.
Awatar użytkownika
ewka
Posty: 252
Rejestracja: 18 gru 2018, 21:01

Re: akcesoriakosmetyczne.com opinie

Post autor: ewka »

A tutaj https://amazinglashes.com/platki już zaglądaliście? Jeśli nie, to myślę, że warto się tam na spokojnie rozejrzeć. Mają tam wiele ciekawych propozycji dla stylistek rzęs. Nie tylko znajdziecie tam wysokiej klasy rzęsy, ale również akcesoria, która są niezbędne do ich założenia. Jest tam spory wybór i ceny są atrakcyjne.
gośka

Re: akcesoriakosmetyczne.com opinie

Post autor: gośka »

Z doświadczenia powiem wam, że najlepiej zaopatrywać się w jednym sklepie. Zaoszczędzicie czas i pieniądze. Od samego początku wszystko zamawiam w sklepie Mimari https://mimari.com.pl/ i zapewne tak już pozostanie. Cały asortyment mają dostępny na swojej stronie internetowej.
ODPOWIEDZ