Wycena i sprzedaż domu

Masz kłopot i szukasz obiektywnej opinii lub rady? Dodaj wątek, opisz swoje problemy - na pewno ktoś Ci pomoże!
Awatar użytkownika
leonora_79
Posty: 1
Rejestracja: 18 paź 2019, 7:22

Wycena i sprzedaż domu

Post autor: leonora_79 »

Hej, szukam sprawdzonego biura nieruchomości, które zajmie się wyceną domu na sprzedaż. Jaką firmę polecacie?
Awatar użytkownika
Urszula-98
Posty: 1
Rejestracja: 25 lis 2019, 2:10

Re: Wycena i sprzedaż domu

Post autor: Urszula-98 »

Ja korzystałam z pomocy http://nieruchomosci.dzierzoniow.pl/ i jestem bardzo zadowolona. Poza wyceną nieruchomości zajmują się też wszystkimi formalnościami urzędowymi. Są profesjonalni i solidni :)
Awatar użytkownika
Kasiak77
Posty: 594
Rejestracja: 19 lip 2019, 11:33

Re: Wycena i sprzedaż domu

Post autor: Kasiak77 »

Witam,co sądzicie o zakupie mieszkania w stanie deweloperskim? Chętnie zapoznam się z waszymi opiniami na ten temat. Kolezanka polecała mi tego dewelopera https://www.humbaka.pl Co sądzicie?
ginamó

Re: Wycena i sprzedaż domu

Post autor: ginamó »

Wyceną naszej nieruchomości w Toruniu zajęli się https://rzeczoznawcamajatkowytorun.pl/ a ich usługi można nazwać absolutnym profesjonalizmem. Wszystko odbyło się sprawnie i na czas, całkowicie spełniając nasze wymagania. Istna rewelacja! Kłopot zniknął w mgnieniu oka.
baskś

Re: Wycena i sprzedaż domu

Post autor: baskś »

Może nie biuro nieruchomości, ale wyceną naszego domu zajęła się firma Inpro https://uslugiprojektowezyrardow.pl/wyc ... uchomosci/ z Żyrardowa. Wycena nieruchomości to coś, w czym się specjalizują, są to doświadczeni rzeczoznawcy, wiele lat pracujący w zawodzie. Było to widać po tym jak pracowali, ile czasu zajęła im wycena i jak dobrze wszystko ogarnęli. Mają korzystne stawki cenowe, warto jest skorzystać z ich usług.
Awatar użytkownika
werbena
Posty: 118
Rejestracja: 10 cze 2019, 11:34

Re: Wycena i sprzedaż domu

Post autor: werbena »

Moim mieszkaniem długo nikt nie był zainteresowany. A że chciałam szybko je sprzedać aby kupić nowe w innym mieście to zainteresowała mnie możliwość jaką jest skup nieruchomości Kraków . Ta firma kupuje nie tylko mieszkania w dobrym stanie i gotowe do zamieszkania, także te do remontu czy z hipoteką, zadłużeniem. Cały proces sprzedaży odbywa się sprawnie i bezpiecznie.
zeń

Re: Wycena i sprzedaż domu

Post autor: zeń »

No z wyceną to nie pomogę, bo wycenialiśmy sami (mąż jest rzeczoznawcą), natomiast jeżeli chodzi o sprzedaż, to mogę wam polecić biuro obrotu nieruchomościami AFKPOL http://www.afkpol.com/2013-03-02-10-50-18/posrednictwo w Zgierzu. Oni szybko wszystko ogarnęli i zorganizowali, chętnych było sporo, no i w końcu znaleźli naprawdę dobrego nabywcę. Cenowo wyszło bardzo korzystnie, o to możecie się nie martwić, warto skorzystać z ich usług.
Awatar użytkownika
2fast
Posty: 152
Rejestracja: 17 wrz 2019, 11:50

Re: Wycena i sprzedaż domu

Post autor: 2fast »

Jeśli zabieramy się za sprzedaż domu, to zdecydowanie warto nieco zainwestować i przeprowadzić jego remont w celu podniesienia wartości nieruchomości. Warto przygotować wszystkie materiały i narzędzia które będą nam potrzebne. Powinno się odwiedzić laboratorium wzorcujące, aby sprawdzić urządzenia pomiarowe używane podczas remontu.
Awatar użytkownika
widoczna
Posty: 202
Rejestracja: 30 cze 2020, 22:06

Re: Wycena i sprzedaż domu

Post autor: widoczna »

Kiedy zależy nam na szybkiej i sprawnej sprzedaży nieruchomości takiej jak dom to również mam na to fajne rozwiązanie. ja po prostu w tym przypadku zgłosiłabym się do firmy http://szybkatransakcja.pl/ gdyż oni bez problemu zajmują się właśnie kompleksowym skupowaniem różnego rodzaju nieruchomości.
kinęcja

Re: Wycena i sprzedaż domu

Post autor: kinęcja »

Zanim sprzedaż mieszkanie czy dom warto pomyśleć o doprowadzeniu go do jak najlepszego stanu. Ja skorzystałam w tej kwestii z pomocy specjalisty pani Agnieszki Dworzyńskiej z firmy Home Staging https://homestagingelblag.pl/1,O-HOME-STAGING Doprowadziła lokum do lepszego stanu tak, że mogłam szybciej sprzedać mieszkanie.
ribieź

Re: Wycena i sprzedaż domu

Post autor: ribieź »

Hej. Ja do wyceny domu przed sprzedażą zatrudniłem profesjonalnego rzeczoznawcę. Pan nazywa się Mariusz Sas, a jego biuro znajduje się w Bolesławcu https://operaty.eu/uslugi/wycena-domow/ Pan wycenił dom uczciwie i dla mnie satysfakcjonująco. Dom po wystawieniu w ogłoszeniach poszedł jak na pniu, a ja zarobiłem dobre pieniądze, także polecam usługi Pana Mariusza.
Łukasiewicz

Re: Wycena i sprzedaż domu

Post autor: Łukasiewicz »

Jeśli chcesz znaleźć dobrego rzeczoznawcę, to warto poszukać w bazie firm związanej nieruchomościami. Ja często z takiej korzystam https://www.dobre-nieruchomosci.pl/firm ... eczoznawca Na pewno znajdziesz fachowca w swojej części kraju, który dobrze wyceni Twoją posiadłość. Pozdrawiam
Madiiiś

Re: Wycena i sprzedaż domu

Post autor: Madiiiś »

Zawsze warto zwrócić się do biura, które zrobi kompleksową wycenę danej nieruchomości. Kiedy ja sprzedawałam do m musiałam zasięgnąć porady biura od wyceny nieruchomości i wybrałam ich https://karolinatanska-wycenanieruchomosci.pl/oferta/ w Moim rodzinnym Zamościu. Szybko i sprawnie została zrobiona wycena i mogłam mieszkanie wystawić do sprzedaży .
mikłll

Re: Wycena i sprzedaż domu

Post autor: mikłll »

U nas samą wyceną, którą wykonano profesjonalnie, ale także i sprzedażą naszego domu zajęli się, specjaliści z biura nieruchomości Kosicki https://kosicki.net/wyceny z Kłodzka. Oni mają szeroki zakres usług, ze wszystkim świetnie sobie poradzili. Dom wycenili dokładnie, dostaliśmy za niego dobrą cenę. Z ich pracownikami bez problemu się dogadaliśmy, są rzetelni, lepiej trafić nie mogliśmy, polecam ich serdecznie.
Piłek

Re: Wycena i sprzedaż domu

Post autor: Piłek »

Dobrze jest powierzyć wycenę w ręce fachowca. My szukaliśmy na Dolnym Śląsku i pokierowano nas do rzeczoznawcy Dariusza Sasa https://operaty.eu/o-mnie/ Znajomy mówił, że specjalisty z takim doświadczeniem w tym zawodzie nie znajdę i faktycznie miał rację. Współpraca przebiegła bez najmniejszych problemów, a wycena została przygotowana po dogłębnej analizie. Wszystko na tip top.
Awatar użytkownika
serowa
Posty: 197
Rejestracja: 27 kwie 2019, 15:00

Re: Wycena i sprzedaż domu

Post autor: serowa »

Uważam, ze w tym przypadku powinniście takze wykonać ekspertzyę budowlaną. Zajrzyjcie takze w wolnej chwili na stronę https://www.mpexpertbud.pl/ile-kosztuje ... budowlana/ skąd dowiecie sie, ile dokładnie taka ekspertyza kosztuje.
juśka

Re: Wycena i sprzedaż domu

Post autor: juśka »

Jeżeli szukacie profesjonalnej, dobrze wykonanej ekspertyzy to z pewnością najlepiej poszukać kogoś, kto wykonuje taką pracę i dokumentację i ma jakieś doświadczenie w temacie. Bardzo dobrą ofertę w takiej dziedzinie znaleźć można tu - https://www.stawiarski.pl/ myślę że jest bardzo atrakcyjna, również ze względu na to, że działają na terenie właściwie całej Polski.
ODPOWIEDZ