Wrocław - wywóz gruzu

Masz kłopot i szukasz obiektywnej opinii lub rady? Dodaj wątek, opisz swoje problemy - na pewno ktoś Ci pomoże!
Awatar użytkownika
plenj
Posty: 150
Rejestracja: 11 mar 2019, 12:00

Wrocław - wywóz gruzu

Post autor: plenj »

Witam, Poszukuję sprawdzonej firmy z okolic Wrocławia do pozbycia się gruzu i innych odpadów budowlanych. Kogo byście mogli mi polecić?
Awatar użytkownika
sakrana
Posty: 151
Rejestracja: 29 kwie 2019, 15:05

Re: Wrocław - wywóz gruzu

Post autor: sakrana »

Z takich znanych mi firm jest http://eko-logis.com.pl/wywoz-smieci-odpadow-wroclaw/ . Brat parę miesięcy temu robił remont u siebie w domu to właśnie od nich wynajął kontener. Z tego co z nim rozmawiałam, to mówił że nie było żadnych trudności, kontakt bezproblemowy, kontener został podstawiony o umówionej godzinie. Po tygodniu został odebrany i została wystawiona karta przekazania odpadu, czyli wiadomo że wszystko legalnie
Awatar użytkownika
selek
Posty: 324
Rejestracja: 14 sty 2019, 21:02

Re: Wrocław - wywóz gruzu

Post autor: selek »

Jeśli chodzi o wywóz gruzu to w Warszawie korzystam z usług tej firmy https://avio-star.pl/ bo oprócz takiej usługi mają wynajem sprzętu ciężkiego i narzędzi wraz z operatorem. Jeśli kiedykolwiek będziesz się brała za budowę domu czy większy remont to sprawdź ich ofertę. Na pewno będziesz zadowolona z ich oferty i cen.
Kundeęra

Re: Wrocław - wywóz gruzu

Post autor: Kundeęra »

Jeśli już mowa o innych miastach to co do wywozu gruzu i odpadów budowlanych w kontenerach to w Bochni i okolicach działa firma Selectbud https://selectbud.pl/oferta/kontenry-na-gruz/ Oferują też sprzedaż Big Bagów - materiałowych worków nadających się zarówno na gruz, jak i liście czy piasek i co więcej w grę u nich wchodzi także odbiór gabarytów, po prostu kompleksowo działają. Dodam, że cenowo jest w porządku, zresztą sami sobie sprawdźcie, cennik jest na ich stronie internetowej.
Grzegorz Ż

Re: Wrocław - wywóz gruzu

Post autor: Grzegorz Ż »

Kiedyś korzystaliśmy z usługi firmy https://ekoraff.pl/wywoz-gruzu-i-odpadow-budowlanych/ i wynajmowaliśmy od nich kontener na gruz. Kontener przyjechał w umówiony dzień praktycznie co do godziny a co najważniejsze kontener był czysty a nie jak bywa z innych firma z resztkami bo budowach i innych rzeczach.
ODPOWIEDZ