Porady szukam - który dermatolog?

Masz kłopot i szukasz obiektywnej opinii lub rady? Dodaj wątek, opisz swoje problemy - na pewno ktoś Ci pomoże!
Baśń o Baśce

Porady szukam - który dermatolog?

Post autor: Baśń o Baśce »

Szczęść Boże. Szukam dobrego dermatologa na trądzik u osoby dorosłej. Męczę się już z nim 9 lat i póki co nic nie pomogło raz a dobrze. Dodam, że dobrze się odżywiam, śpię minimum 8 godzin dziennie itd. Znajoma twierdzi, że dermatolog Świecie prywatnie jest dobrym specjalistą od chorób skóry, ale ja wolę tego nie sprawdzać. Czekam szczerze i do usłyszenia z Panem Bogiem
Buże dobrą atmosferę

Re: Porady szukam - który dermatolog?

Post autor: Buże dobrą atmosferę »

https://czterystronywydawnictwo.pl/pory ... -za-darmo/ Spójrz sobie na ten artykuł - wydaje mi się, że wiedzą o co chodzi - odezwij się do nich - może pisze dla nich jakis lekarz? No mi też tak się wydaje, więc nie wiem na co czekasz - pozdrawiam Cię serdecznie i życzę Ci miłego wieczoru.
Awatar użytkownika
atenro
Posty: 634
Rejestracja: 21 lip 2019, 10:32

Re: Porady szukam - który dermatolog?

Post autor: atenro »

Od dłuższego czasu szukasz odpowiedzi jak poradzić sobie z tym problemem ? Otóż mam dla Ciebie wspaniałą informację! Poświęciłem trochę swojego cennego czasu aby dowiedzieć się więcej na ten temat i o to są wyniki moich poszukiwań sprawdź ten link https://www.wypadkiwpracy.co.pl

camper kraków
łukaszkowa

Re: Porady szukam - który dermatolog?

Post autor: łukaszkowa »

Leczenie trądziku jest skomplikowane, bo samo źródło problemu może być naprawdę różne. Ja mogę polecić specjalistów w tym miejscu - https://www.dermoklinika.pl/dermatologi ... ry/tradzik bardzo profesjonalne podejście do problemu i co najważniejsze, wyleczony trądzik po długich 5 latach walki.
Awatar użytkownika
Kasiak77
Posty: 594
Rejestracja: 19 lip 2019, 11:33

Re: Porady szukam - który dermatolog?

Post autor: Kasiak77 »

Tutaj https://mediccentre.pl/specjalisci znajdziesz specjalistów, którzy zapewnią profilaktykę, diagnozowanie oraz wszechstronne leczenie chorób obejmujących głowę i szyję. Uszy, krtań, nos, gardło, ale również m.in. zatoki przynosowe, przełyk czy tchawica - to części ciała, na których koncentruje się dobry laryngolog. Specjalista eliminuje m.in. problemy zatkanych uszu, szumy uszne czy przewlekły katar. Coraz częściej laryngolodzy zajmują się popularnym problemem jakim jest chrapanie.
ODPOWIEDZ