Porady prawne

Masz kłopot i szukasz obiektywnej opinii lub rady? Dodaj wątek, opisz swoje problemy - na pewno ktoś Ci pomoże!
Awatar użytkownika
Karima81
Posty: 1
Rejestracja: 23 lut 2021, 14:38

Porady prawne

Post autor: Karima81 »

Cześć. Był wam kiedykolwiek potrzebny radca prawny Łódź? Udało wam się trafić na dobrego specjalistę? Zauważyłam, że poradni oferujących tego typu usługi nie brakuje, więc tym trudniej jest podjąć decyzję, gdzie najlepiej się wybrać. Ja zwykle kieruje się opiniami i poleceniami, a wy?
Kaśik

Re: Porady prawne

Post autor: Kaśik »

Właśnie korzystam z pomocy prawnej odnośnie odmowy odszkodowania za wypadek komunikacyjny. Niestety firma ubezpieczeniowa odmówiła mi wypłaty odszkodowana. Będę się odwoływać korzystając z doświadczenia i kompetencji prawników z Kancelarii Prawnej Fenix. Myślę, że z takim wsparciem mogę liczyć na pozytywne rozpatrzenie mojej sprawy.

adapter usa polska
Awatar użytkownika
mczay
Posty: 531
Rejestracja: 31 sie 2019, 20:03

Re: Porady prawne

Post autor: mczay »

Zawsze się lepiej poradzić, upewnić w danej sprawie. Samemu rozeznać się w przepisach prawnych łatwo nie jest. Żeby potem nie było, że trzeba coś odkręcać, co nie zawsze jest proste. Godna polecenia jest kancelaria prawna Gliwice, na stronie https://legaleo.pl/ możecie sprawdzić czym się zajmuje. Jak się tam zgłosicie to sami się przekonacie i ich profesjonalizmie i indywidualnym podejściu.
Awatar użytkownika
Kasiak77
Posty: 594
Rejestracja: 19 lip 2019, 11:33

Re: Porady prawne

Post autor: Kasiak77 »

Niestety ucieczka z miejsca wypadku na terenie Wielkiej Brytanii nie jest zaliczana do wyjątków. Zdarza się to stosunkowo często, a powodów może być wiele. Najczęściej wynika to z braku ważnego obowiązkowego ubezpieczenia pojazdu, choć zdarza się, że kierowca, który spowodował wypadek, po prostu wpada w panikę i ucieka bez żadnego konkretnego powodu. Niezależnie jednak od powodu takiego działania, niesie ono za sobą poważne konsekwencje prawne. Jeśli ktoś miał podobną sytuację to warto odwiedzić stronę https://insito-odszkodowania.uk/porady- ... -wiedziec/ by dowiedzieć się więcej na ten temat. Pozdrawiam.
Awatar użytkownika
messa
Posty: 184
Rejestracja: 20 maja 2019, 18:11

Re: Porady prawne

Post autor: messa »

Również miałam dość poważny problem, który koniecznie musiałam skonsultować z adwokatem żeby wiedzieć co zrobić. Trafiłam z polecenia do kancelarii Węgłowski w Szczecinie, a konkretnie do adwokata Łukasza Węgłowskiego. Najpierw mnie wysłuchał, a potem wszystko mi wytłumaczył i doradził co najlepiej zrobić. Szczerze polecam pana Łukasza.
WiesiekŻ

Re: Porady prawne

Post autor: WiesiekŻ »

Dobra kancelaria jest na wagę złota i ja takiej pomocy potrzebowałem kiedy mój syn wdał się w złe towarzystwo i trochę namieszał sobie w życiu. Dobrze, że wtedy przyszła nam z pomocą kancelaria https://kosturek.pl/specjalizacje/, która pomogła wyjść z tego całego problemu jakoś z twarzą. Mój syna ma nauczkę i mam nadzieję, że ta lekcja czegoś go nauczyła.
menik

Re: Porady prawne

Post autor: menik »

A tutaj https://lexsecure.pl/premium mieliście już okazję się rozejrzeć? Jeśli nie, to myślę, że warto. Jest tam bowiem wiele ciekawych i praktycznych propozycji, jeśli chodzi o różnego rodzaju pakiety opieki prawnej. Taka pomoc może okazać się niezwykle przydatna. Wcale nie jest to duży wydatek, a może przynieść sporo korzyści.
andrzejficon98

Re: Porady prawne

Post autor: andrzejficon98 »

Ja mogę polecić świetną panią adwokat https://grabowicz-gajda.pl. Prowadziła moim rodzicom sprawę o zasiedzenie i wykazała się dużą skutecznością. Dla tej pani chyba nie ma spraw skomplikowanych. Plus za możliwość przeprowadzenia konsultacji online - korzystałam ostatnio, gdy chciałam, aby ktoś przeglądnął moją umowę najmu czy jest w porządku od strony prawnej.
Oleg

Re: Porady prawne

Post autor: Oleg »

Szeroki zakres usług prawnych udziela kancelaria mecenasa Pawła Odoleckiego - http://adwokatodolecki.elk.pl/. Mecenas udziela porad prawnych, sporządza umowy, opinie prawne, pisma procesowe, reprezentuje Klienta przez sądami wszystkich instancji oraz organami administracji publicznej, prowadzi stałą lub doraźną obsługe prawną podmiotów gospodarczych, bierze udział w negocjacjach pozasądowych. Specjalizuje się w prawie rodzinnym, karnym, cywilnym, gospodarczym, administracyjne itp.
Tina

Re: Porady prawne

Post autor: Tina »

Sądzę, że czasami dobry prawnik może rzeczywiście pomóc w wyjściu z tarapatów. Dlatego nie warto zwlekać z udaniem sie do prawnika - im szybciej, tym lepiej załatwiać tego typu sprawy. Z tego, co wiem, to w wielu różnych sprawach, między innymi z zakresu prawa rodzinnego, pomóc może Kancelaria Prawna Gawor. Działa ona między innymi w Krakowie, w Katowicach oraz w Warszawie. Na stronie internetowej https://gaworkancelaria.pl dostępna jest jej pełna oferta, więc jeśli macie ochotę, to polecam się z nią zapoznać ;)
Mirabbel

Re: Porady prawne

Post autor: Mirabbel »

Jeśli potrzebowalibyście porady prawnej w zakresie prawa leśnego lub łowieckiego to polecam skorzystac z pomocy pani radcy prawnego Magdaleny Adamczewskiej - https://www.adamczewska.com.pl/.jej kancelaria, pomaga jeśli chodzi o aspekt prawny, przy odpowiednim prowadzeniu gospodarki lasami prywatnymi, jak i państwowymi. Kancelaria mieści się w Szamotułach, ale przyjmuje sprawy z całej Polski. Pani radca est bardzo rzetelna, kompetentna, ma dużą wiedzę oraz doświadczenie w tego typu sprawach.
norkaa

Re: Porady prawne

Post autor: norkaa »

A czy ktoś z was zna może prawo budowlane dobrze? Czy wiecie jak powinno wyglądać wynagrodzenie podwykonawcy kancelaria , bo zlecałam robotę, a wydaje mi się, że koszty są zdecydowanie za wysokie. Nie na takie rachunki się umawialiśmy, ewidentnie firma chce mnie naciągnąć. Co robić?
ODPOWIEDZ