opony kurierem

Masz kłopot i szukasz obiektywnej opinii lub rady? Dodaj wątek, opisz swoje problemy - na pewno ktoś Ci pomoże!
Awatar użytkownika
sakrana
Posty: 151
Rejestracja: 29 kwie 2019, 15:05

opony kurierem

Post autor: sakrana »

Mam taki problem, że muszę znajomemu przesłać komplet opon, wezmę na pewno kuriera ale nie wiem jak je spakować? Folia? Może jakieś podpowiedzi jeśli jesteście bardziej zorientowani w temacie? Nigdy takie przesyłki nie nadawałam i nie wiem jak się za nią zabrać.
Awatar użytkownika
unlilka
Posty: 154
Rejestracja: 15 lip 2019, 16:40

Re: opony kurierem

Post autor: unlilka »

sakrana pisze: ↑20 maja 2021, 15:23 Mam taki problem, że muszę znajomemu przesłać komplet opon, wezmę na pewno kuriera ale nie wiem jak je spakować? Folia? Może jakieś podpowiedzi jeśli jesteście bardziej zorientowani w temacie? Nigdy takie przesyłki nie nadawałam i nie wiem jak się za nią zabrać.
Też nigdy opon nie nadawałam, ale w internecie można znaleźć poradniki jak np. https://www.oponykurierem.pl/ . Z tego co widzę jest tu dokładnie opisany proces nadawania opon kurierem, w tym jak je zapakować oraz ile to kosztuje
kłosia

Re: opony kurierem

Post autor: kłosia »

Zamówienie dobrej jakości opon to jedno. Inną rzeczą jest ich wymiana. Sama szukałam jakiegoś wulkanizatora w najbliższej okolicy. Prześledziłam kilka stron i na https://wulkanizator.com.pl/blog/chinsk ... czy-warto/ znalazłam to, czego szukałam. Przy okazji przeczytałam przydatny mi artykuł poradnikowy.
ODPOWIEDZ