Ile się u Was w mieście czeka na ortopedę?

Masz kłopot i szukasz obiektywnej opinii lub rady? Dodaj wątek, opisz swoje problemy - na pewno ktoś Ci pomoże!
Dziwnyświat

Ile się u Was w mieście czeka na ortopedę?

Post autor: Dziwnyświat »

Ile się u Was w mieście czeka na ortopedę?
Zadzwoniłem u nas do NFZ i szpitala i okazało się że wizyta u ortopeda możliwa za 4 miesiące,
myślałem że padnę bo przecież po takim czasie to już kości nie tak pozsrastane, rehabilitacja w tyłku i w ogóle...
Na szczęście mam w okolicy przychodnią z dobrym ortopedą, tu https://holsamed.pl/poradnia-ortopedyczna/ gdzie kolejka nie jest duza, ale jakby tak w całej Polsce były takie czasy oczekiwania,
to wg mnie trochę masakra, prawda?
Muśka

Re: Ile się u Was w mieście czeka na ortopedę?

Post autor: Muśka »

Najlepiej wybrać się ortopeda warszawa prywatnie , bo jednak na narodowy fundusz to ciężko znaleźć kogoś odpowiedniego do leczenia. Warto szukać dobrych specjalistów bo to jednak dolegliwości, na które warto zwracać uwagę i leczyć.
Miś

Re: Ile się u Was w mieście czeka na ortopedę?

Post autor: Miś »

Rehabilitacja jest bardzo ważna zwłaszcza w przypadku po jakimś wypadku. Wiemy także jak ciężko jest się dostać do dobrego specjalisty dlatego też ja tam wolę takie sprawy załatwiać prywatnie. Tym bardziej, ze odkryłam super świetne CM Gamma na Żoliborzu w Warszawie gdzie dostanie się do specjalisty neurochirurga w cale nie graniczy z cudem. Tam wiem, że mam kompleksową pomoc i to na miejscu
ODPOWIEDZ