doniczki

Masz kłopot i szukasz obiektywnej opinii lub rady? Dodaj wątek, opisz swoje problemy - na pewno ktoś Ci pomoże!
Korneluś01

doniczki

Post autor: Korneluś01 »

Cześć, możecie mi powiedzieć czy warto kupować drewniane donice? Na stronie https://www.sklep.cermax.com.pl/pl/blog ... e-b57.html znalazłem sporo informacji na ten temat ale nie wiem co o tym myśleć. Doradzicie mi coś w tej kwestii?
Alannówak39

Re: doniczki

Post autor: Alannówak39 »

Korneluś01 pisze: ↑10 sie 2021, 13:16 Cześć, możecie mi powiedzieć czy warto kupować drewniane donice? Na stronie https://www.sklep.cermax.com.pl/pl/blog ... e-b57.html znalazłem sporo informacji na ten temat ale nie wiem co o tym myśleć. Doradzicie mi coś w tej kwestii?
Fajne rozwiązanie, na pewno wygląda fenomenalnie w takim stylu. Ciekawe czy https://www.luxuryproducts.pl/ekskluzyw ... dobne.html będzie równie fajnym powiązaniem.
człl

Re: doniczki

Post autor: człl »

Szczerze mówiąc, nie byłam zadowolona z drewnianych doniczek, zwłaszcza na zewnątrz, bo jednak zaczynały się dość szybko robić niezbyt fajne. Teraz już stawiam wyłącznie na dobrą ceramikę. Mam wiele doniczek ceramicznych, które kupiłam w sklepie internetowym Strefa Doniczek: https://strefadoniczek.pl/kategoria-pro ... klasyczna/ Kupicie tam doniczki różnego rodzaju, wyglądają świetnie, są dostępne w wielu rozmiarach, wytrzymałe, no i w korzystnej cenie, polecam.
ODPOWIEDZ