Czy to już rozwód?

Masz kłopot i szukasz obiektywnej opinii lub rady? Dodaj wątek, opisz swoje problemy - na pewno ktoś Ci pomoże!
Awatar użytkownika
Luborada1997
Posty: 1
Rejestracja: 25 gru 2019, 1:59

Czy to już rozwód?

Post autor: Luborada1997 »

Coraz gorzej dzieje się w moim małżeństwie i poważnie zastanawiam się nad rozwodem. Potrzebuję jednak kilku konsultacji z dobrym adwokatem. Kogo w Łodzi polecacie?
Awatar użytkownika
Janina1970
Posty: 1
Rejestracja: 08 gru 2019, 1:02

Re: Czy to już rozwód?

Post autor: Janina1970 »

W takich trudnych chwilach profesjonalna pomoc, w tym prawna jest niezbędna. Polecam Ci http://www.poradniasalomon.pl/. Moja znajoma korzystała z ich usług i pomogli jej szybko i sprawnie uporać się ze sprawą rozwodową.
Awatar użytkownika
swieca
Posty: 35
Rejestracja: 08 sty 2020, 8:02

Re: Czy to już rozwód?

Post autor: swieca »

Myślę, że warto ratować swój związek, ale nieraz musimy zdecydować się na rozwód. Uważam, że dobrego adwokata najlepiej szukać przez internet. Ciekawą ofertę znalazłam tu: https://poznanrozwod.pl/. Dobry prawnik pomoże nam ustalić jakie mamy prawa i dobrze nam doradzi co mówić w sądzie aby uzyskać alimenty czy też odpowiedni dla nas podział majątku. Myślę, że warto dowiedzieć się więcej na ten temat.
Awatar użytkownika
messa
Posty: 184
Rejestracja: 20 maja 2019, 18:11

Re: Czy to już rozwód?

Post autor: messa »

Akurat ja mieszkam w Szczecinie i właśnie w tym mieście korzystałam z usług kancelarii Węgłowski jeśli chodzi o rozwód. Teraz już się z tym pogodziłam, ale na początku było ciężko. To, ze się w tym czasie trzymałam jako tako w dużej mierze zawdzięczam p. Barbarze Węgłowskiej. Właśnie ta pani adwokat prowadziła moją sprawę rozwodową. O wszystkim pomyślała, co trzeba zrobić. Głównie o dzieci chodziło.
Awatar użytkownika
mloda2
Posty: 360
Rejestracja: 29 mar 2019, 17:52

Re: Czy to już rozwód?

Post autor: mloda2 »

Temat rozwodowy to przede wszystkim trudna emocjonalnie chwila dla obojga parterów. Aby się do tego wydarzenia przygotować najlepiej jak tylko jest to możliwe, warto postawić na konkretne rozwiązania. Zajrzyj więc na stronę https://kancelariaprobono.pl/prawo-rodzinne-bialystok/ i poznaj rozwód Białystok od zupełnie innej strony. Wybierz drogę do załatwienia sprawy jak najlepiej i najprościej zarazem.
Awatar użytkownika
widoczna
Posty: 204
Rejestracja: 30 cze 2020, 22:06

Re: Czy to już rozwód?

Post autor: widoczna »

Jeśli już jesteśmy przekonani, że nie obędzie się bez rozwodu to moim zdaniem nie ma z czym zwlekać. Po prostu najlepiej jest się rozstać z klasą. Polecam również lekturę https://prawoprosto.pl/jak-przeprowadzic-rozwod/ gdzie dokładnie opisano jak taki rozwód należy przeprowadzić.
bąbka

Re: Czy to już rozwód?

Post autor: bąbka »

Zgadzam się tutaj z jedną z wypowiedzi, że rozwód to emocjonalnie trudne przeżycie chyba dla każdego. Czasami może najpierw lepsza będzie separacje? To jednak w moim przekonaniu warto przedyskutować z adwokatem. Sama szukałam pomocy w tym zakresie i taką znalazłam na https://kancelariahilarowicz.pl/uslugi/rozwod-separacja. Dzięki pomocy tego specjalisty wiedziałam, jak mam się zachować , co mogę zrobić, jakie mam możliwości. To naprawdę wiele. Sam człowiek nie znający prawa ciężko ma w takich sytuacjach i czasami zupełnie nieświadomie sam sobie może zaszkodzić.
bałwan

Re: Czy to już rozwód?

Post autor: bałwan »

Wydaje mi się, że jeśli chcielibyście się dowiedzieć ciekawych informacji na temat rozwodu, to warto wejść pod ten adres: https://i-rozwod.pl/ile-kouje-pozew-rozwodowy gdzie znajdziecie mnóstwo bardzo ciekawych treści w tej tematyce. Firma oferuje wykonanie pozwów rozwodowych online, co daje duży komfort psychiczny.
iśka.kot4588

Re: Czy to już rozwód?

Post autor: iśka.kot4588 »

swieca pisze: ↑23 cze 2020, 16:45 Myślę, że warto ratować swój związek, ale nieraz musimy zdecydować się na rozwód. Uważam, że dobrego adwokata najlepiej szukać przez internet. Ciekawą ofertę znalazłam tu: https://poznanrozwod.pl/. Dobry prawnik pomoże nam ustalić jakie mamy prawa i dobrze nam doradzi co mówić w sądzie aby uzyskać alimenty czy też odpowiedni dla nas podział majątku. Myślę, że warto dowiedzieć się więcej na ten temat.
Czy jestes pewna rozowdu? Wiesz , że to bilet w jedną stronę :(
=
tani catering dietetyczny Sosnowiec
Amelka

Re: Czy to już rozwód?

Post autor: Amelka »

W takiej sytuacji najlepiej będzie skorzystać z pomocy doświadczonego adwokata. Zgłoś się do mecenasa Pawła Odoleckiego - http://adwokatodolecki.elk.pl/. Specjalizuje się on w prawie rodzinnym i będzie w stanie odpowiedzieć na wszystkie twoje pytania, wskazać możliwe rozwiązania. W chwili gdy zdecydujesz się na rozwód, zajmie się wszystkim kompleksowo i sprawnie. Pomoże także w podziale majątku, ustalanie opieki nad dziećmi, czy w sprawie o alimenty.
ODPOWIEDZ