alimenty

Masz kłopot i szukasz obiektywnej opinii lub rady? Dodaj wątek, opisz swoje problemy - na pewno ktoś Ci pomoże!
Awatar użytkownika
selek
Posty: 324
Rejestracja: 14 sty 2019, 21:02

alimenty

Post autor: selek »

Mam pytanie odnośnie alimentów w momencie pozbawienia praw ojca dziecka, oraz adopcji przez mojego dotychczasowego partnera. Czy w momencie pozbawienia go praw pozbawiam go obowiązku płacenia alimentów? jak to wygląda od strony sądu?
Awatar użytkownika
mill
Posty: 9
Rejestracja: 26 sty 2020, 18:58

Re: alimenty

Post autor: mill »

w sprawach tak skomplikowanych prawnie nie wiele dowiesz się od ludzi na forach. Polecam udac się do kancelarii jaką jest http://jrkancelaria.pl tutaj Pani Monika Radomska która jest adwokatem specjalizującym się w takich sprawach powinna udzielić Ci wyczerpującej odpowiedzi na twoje pytanie. Chociaż na chłopski rozum wydaje mi się że dalej będzie musiał płacić.
Awatar użytkownika
messa
Posty: 184
Rejestracja: 20 maja 2019, 18:11

Re: alimenty

Post autor: messa »

Alimenty są dość częstym problemem i trudno sobie samemu z tym tematem poradzić. Dlatego fachowa pomoc prawna www.radcaprawny-trojmiasto.pl/prawo-rodzinne-i-opiekuncze/ będzie najlepszym i też najkorzystniejszym rozwiązanie. Pani radca Zielmachowicz posiada w tej dziedzinie duże doświadczenie.
Awatar użytkownika
terenia
Posty: 16
Rejestracja: 21 lut 2020, 19:04

Re: alimenty

Post autor: terenia »

W Trójmieście to chyba mec. Cejrowski ma spore uznanie i wiele sukcesów w wielu dziedzinach prawa? Ja bym uderzała do najlepszych
Awatar użytkownika
darty1
Posty: 36
Rejestracja: 12 wrz 2019, 8:38

Re: alimenty

Post autor: darty1 »

Trzeba zadbać o takie rzeczy jak alimenty.
Awatar użytkownika
messa
Posty: 184
Rejestracja: 20 maja 2019, 18:11

Re: alimenty

Post autor: messa »

tylko z adwokatem
Ostatnio zmieniony 01 paź 2020, 22:24 przez messa, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
izakk
Posty: 76
Rejestracja: 28 kwie 2019, 23:02

Re: alimenty

Post autor: izakk »

W Krakowie działa https://gaworkancelaria.pl/ i ma w swojej ofercie prowadzenie spraw z takie powództwa.
ODPOWIEDZ