Produkcja mebli - biznes

Radzimy, podpowiadamy, dyskutujemy. O problemach, wątpliwościach i pomysłach.
Awatar użytkownika
Kulka
Posty: 332
Rejestracja: 11 kwie 2019, 14:27

Produkcja mebli - biznes

Post autor: Kulka »

Jakie są według Was dochodowe biznesy w dzisiejszych czasach ? Moim zdaniem warto pójść w taki biznes jak produkcja mebli na wymiar. Teraz sporo osób decyduje się na takie spersonalizowane aranżacje. No i najlepsze są moim zdaniem meble drewniane - nadają niesamowitego charakteru wnętrzom- takiej bliskości z naturą. W razie czego to Maszyny Stolarskie oferują dobrej jakości sprzęt do takiej produkcji - tutaj można przejrzeć ich ofertę .
Awatar użytkownika
werbena
Posty: 117
Rejestracja: 10 cze 2019, 11:34

Re: Produkcja mebli - biznes

Post autor: werbena »

Produkcja mebli? Zaczynamy od wysokiej jakości maszyn. Te z górnej półki jak https://maszyny-stolarnia.pl/produkty/wielopily zapewnią stabilną pracę na hali, bez przerw, bez większych usterek. Maszyny na lata, z atestami. Możliwość zakupu od ręki i z dostawą w ciągu 48 godzin bez względu na lokalizację tak naprawdę.
MatŻ

Re: Produkcja mebli - biznes

Post autor: MatŻ »

Warto inwestować w dobre maszyny i urządzenia jeżeli prowadzimy taki biznes jak produkcja mebli. Ja ze swojej strony mogę podać namiar na firmę, która oferuję sprzedaż artykułów stolarskich w bardzo dobrych cenach. Hurtownia Dana znajduję się w Gdańsku https://www.dana.gda.pl/kontakt/ i oferuję bardzo przystępne ceny.
elisa

Re: Produkcja mebli - biznes

Post autor: elisa »

Kiedy planuje się wyprodukowanie mebli czy formatki meblowe, należy dokładnie przemyśleć wybór odpowiednich materiałów. W ostatnim czasie, bardzo modny stał się fornir jako materiał do produkcji. Jeżeli zdecydujemy się na ten rodzaj drewna, warto poszukać zaufanego producenta.
ODPOWIEDZ