Malowanie dachu - porady

Radzimy, podpowiadamy, dyskutujemy. O problemach, wątpliwościach i pomysłach.
Awatar użytkownika
Ludowit1980
Posty: 1
Rejestracja: 22 lis 2021, 15:22

Malowanie dachu - porady

Post autor: Ludowit1980 »

Cześć wam. Macie jakieś rady odnośnie malowania i renowacji dachu? Postanowiłem zająć się tym na wiosnę no i pora wreszcie się jakoś przygotować, kupić materiały i inne takie. Przede wszystkim potrzebna mi porządna farba na dach, który swoją drogą jest ocynkowany, więc musi to być farba o właściwościach antykorozyjnych. Coś może przychodzi wam do głowy?
hanes

Re: Malowanie dachu - porady

Post autor: hanes »

Jeśli chodzi o hydroizolację dachu, nie ma wątpliwości, że membrana EPDM jest najlepszym wyborem. Jej trwałość i odporność na promieniowanie UV sprawiają, że jest to niezawodna opcja dla każdego właściciela budynku.
Alicja Orzeł

Re: Malowanie dachu - porady

Post autor: Alicja Orzeł »

A co najlepiej położyć na dach? Żeby nie trzeba było już malować? Będziemy powoli przymierzać się do budowy i szukam sprawdzonych firm i producentów. Dajcie znać!
Kamilexior

Re: Malowanie dachu - porady

Post autor: Kamilexior »

Blachodachówka to zawsze będzie dobre rozwiązanie. Nowoczesne, solidne, do tego w miarę dobrej cenie. A i firm, gdzie teraz zamówisz taką blachę jest mnóstwo, m.in. Bratex https://bratex.pl/. Sprawdź sobie, mają różne rodzaje, na stronie są też opisy i wizualizacje, tak że można sobie to w miarę dopasować. I powodzonka!
ODPOWIEDZ