Pomoc prawna dla osoby prywatnej

Pomagamy znaleźć najskuteczniejszego adwokata, polecamy kancelarie, udzielamy rad z dziedziny prawa.
Awatar użytkownika
dana
Posty: 32
Rejestracja: 07 maja 2019, 6:01

Pomoc prawna dla osoby prywatnej

Post autor: dana »

Cześć! Potrzebuję pomocy prawnej w języku polskim i angielskim. Zależy mi na doświadczonym prawniku lub kancelarii adwokackiej. Znajomy polecał mi http://www.kancelariakwk.pl/. Czy ktoś z Was korzystał z jej usług?
Awatar użytkownika
stoisław
Posty: 15
Rejestracja: 13 cze 2019, 23:45

Re: Pomoc prawna dla osoby prywatnej

Post autor: stoisław »

Kancelaria KWK to renomowana firma – korzystałem z jej usług i wszystkie sprawy zakończyły się dla mnie pomyślnie. Polecam – mają tam indywidualne podejście do klienta. 
Awatar użytkownika
messa
Posty: 184
Rejestracja: 20 maja 2019, 18:11

Re: Pomoc prawna dla osoby prywatnej

Post autor: messa »

Jeśli w Łodzi to zdecydowanie polecam Małgorzatę Maciejwską z Kancelarii Sobczak Maciejewska. Przy Pl. Dąbrowskiego 2 gdyby ktoś potrzebował. Z resztą mają stronę internetową, najlepiej wcześniej telefonicznie się umówić. W różnych dziedzinach prawa się specjalizuje, do tego biegle włada językiem angielskim. Bardzo rzeczowa, kompetentna, można na niej polegać.
Awatar użytkownika
Emulka
Posty: 84
Rejestracja: 13 cze 2019, 22:50

Re: Pomoc prawna dla osoby prywatnej

Post autor: Emulka »

Jeśli ktoś potrzebuje prawnika do spraw firmowych,czy podatkowych to Kancelaria Ożóg Tomczykowski świetnie się sprawdzi. Sama często korzystam z ich usług, jestem bardzo zadowolona ze współpracy z nimi.
Awatar użytkownika
terenia
Posty: 16
Rejestracja: 21 lut 2020, 19:04

Re: Pomoc prawna dla osoby prywatnej

Post autor: terenia »

Znajomy popadł w ogromne długi, w sumie przez zonę ale to za długa historia.... Groziła mu licytacja domu, samochodu, komornik zabierał wszystko. Znalazła pomoc u nich https://kancelarialexa.pl/ , jedna z bardziej skutecznych firm, zajmujących się oddłużaniem i pomocą w przypadku np. egzekucji komorniczej. Udało się zachować większa część majątku, nawet ogłoszenie upadłości nie było konieczne. Także w sprawach finansowych można do nich śmiało.
Awatar użytkownika
messa
Posty: 184
Rejestracja: 20 maja 2019, 18:11

Re: Pomoc prawna dla osoby prywatnej

Post autor: messa »

Kwestia gdzie szukacie pomocy prawnej i z jakiego powodu.
Awatar użytkownika
madzik
Posty: 12
Rejestracja: 15 sie 2020, 20:51

Re: Pomoc prawna dla osoby prywatnej

Post autor: madzik »

To prawda, kwestia lokalizacji to podstawa. Bardzo dobre opinie ma zespół kancelarii adwokata Łukasza Węgłowskiego. Na Pomorzu działają i w całym woj. zachodniopomorskim, a w Szczecinie i w Kamieniu Pomorskim są kancelarie. Już tak dokładniej tłumaczę, łatwiej będzie znaleźć. Są naprawdę pomocni i skuteczni, ja też o nich przez znajomych się dowiedziałam. Specjalizują się w wielu dziedzinach prawa. Z zwróciłam się o pomoc co do podziału majątku.
Awatar użytkownika
ewka
Posty: 252
Rejestracja: 18 gru 2018, 21:01

Re: Pomoc prawna dla osoby prywatnej

Post autor: ewka »

Na pewno warto sobie zerknąć tutaj https://lexsecure.pl/ . Jest tam bowiem namiar na stronę, gdzie można zamówić pakiet opieki prawnej. Warto zapoznać się z takim rozwiązaniem, bo nie kosztuje to wiele, a może przynieść naprawę wiele korzyści. Można tam też jednorazowo skorzystać z pomocy prawnej. Przy wykupieniu pakietu macie dostęp do infolinii prawnej przez całą dobę.
Awatar użytkownika
zenka
Posty: 31
Rejestracja: 19 cze 2019, 20:42

Re: Pomoc prawna dla osoby prywatnej

Post autor: zenka »

Mieszkałam zagranicą i w pewnej sprawie kontaktowałam się online z mec. Cejrowskim z Tczewa, zależało mi na wygranej więc postawiłam na doświadczenie i sugerowałam się opiniami o kancelarii. Nie żałuję.
Śnieżka

Re: Pomoc prawna dla osoby prywatnej

Post autor: Śnieżka »

W każdej chwili, o każdej porze można skorzystać z takiej pomocy online. Wystarczy wiedzieć tylko gdzie szukać takiej pomocy. Dlatego polecam https://techunbox.pl/5-sytuacji-kiedy-w ... kancelarii
rybuś

Re: Pomoc prawna dla osoby prywatnej

Post autor: rybuś »

A w jakiej sprawie potrzebujecie pomocy prawnej? Jeżeli chodzi o wezwanie do opłacenia zaległych należności, to myślę, że ta firma : https://solidnewezwanie.pl/ mogłaby wam w tym pomóc. Sama byłam zmuszona do skorzystania z ich wsparcia, ponieważ nie mogłam się doprosić firmy zewnętrznej o zapłacenie faktur sprzed 2 miesięcy. Ciągle mnie zwodzili kolejnymi tłumaczeniami, a gdy już straciłam cierpliwość, to przestali odpowiadać na moje próby kontaktu. Wtedy stwierdziłam, że nie będę się już z nimi bawić i poprosiłam kancelarię o wysłanie listownego wezwania do opłacenia należności. Ludzie jak widzą pismo z podpisem prawnika, to wiedzą, że już nie ma żartów i od razu próbują się jakoś dogadać w kwestii spłacenia długów. Tak też było w moim przypadku :) Wam również polecam tę ścieżkę :)
natuś

Re: Pomoc prawna dla osoby prywatnej

Post autor: natuś »

Różne są problemy, z jakimi szukamy pomocy w kwestii prawnej. ale w dużej mierze często sprawdzamy możliwości pod kątem upadłości konsumenckiej i ja to bardzo rozumiem. Jednak moim zdaniem nie trzeba do tego prawnika, skoro w sieci są skuteczne kursy jak ogłosić upadłość konsumencką . Może wypróbujecie je?
ODPOWIEDZ