Dobry sklep zoologiczny online

Kącik poleceń. Rekomendujemy najlepsze strony www, sklepy internetowe, usługi online.
kocimiętka

Dobry sklep zoologiczny online

Post autor: kocimiętka »

Mogę śmiało polecić sklep zoologiczny online karusek.com.pl. Można tam kupić karmy mokre dla kota i wiele innych produktow. Dużo markowych produktów dedykowanych dla psów, kotów i innych zwierząt domowych w aktakcyjnych cenach. Warto robić zakupy w tym internetowym sklepie zoologicznym :)
Awatar użytkownika
Daria
Posty: 547
Rejestracja: 08 maja 2019, 23:24

Re: Dobry sklep zoologiczny online

Post autor: Daria »

Jeśli kogoś z Was interesowałaby może dobrej jakości karma półwilgotna dla psa, to polecam zajrzeć do zoologicznego sklepu internetowego Skład Karmy. Mają tam naprawdę bardzo szeroki wybór takich karm dla czworonogów, więc na pewno uda Wam się coś tam wybrać ;)
Januś02

Re: Dobry sklep zoologiczny online

Post autor: Januś02 »

Wydaje mi się, że w internecie jest mnóstwo sklepów zoologicznych. Np. na stronie https://weterynaryjny.pl/bayer-foresto- ... -p-20.html znajdziesz porządny sklep, z którego można kupić np. obroże przeciw kleszczom.
patrycjać

Re: Dobry sklep zoologiczny online

Post autor: patrycjać »

Osobiście gorąco polecam https://parrotplanet.pl/pl/c/Pokarm/100. Wybierając jedzenie dla papug falistych szukałam sklepu, w którym pracują doświadczone osoby pomagające w doborze produktów. Są to moje pierwsze tego typu zwierzęta, dlatego potrzebowałam dodatkowej rady, aby od początku zapewnić im jak najlepszą opiekę. Obsługa klienta okazała się wspaniała i cierpliwie odpowiadała na każde moje pytanie. Papużki rozwijają się rewelacyjnie, a ja mam pewność, że dbam o nie we właściwy sposób.
Lućka

Re: Dobry sklep zoologiczny online

Post autor: Lućka »

Jeśli macie jakiekolwiek zwierzęta w domu z pewnością wiecie gdzie znajdują się w waszej okolicy sklepy zoologiczne. Sklepy jednak jak zauważyłam specjalizują się i w jednych są przede wszystkim ryby i sprzęt akwarystyczny a inne skupiają się na psach i kotach. My potrzebowaliśmy sklepu gdzie kupię wszystko co potrzeba dla zwierząt egzotycznych takich jak gady. Oczywiście długo szukałam i polecono mi ten sklep - https://gadzisklep.pl/terrarium - bo mamy w domu właśnie gady. Świetna obsługa oraz dobre doradzanie - to wyróżnia ten sklep na tle innych.
ODPOWIEDZ