bhp kierowcy

Kącik poleceń. Rekomendujemy najlepsze strony www, sklepy internetowe, usługi online.
Awatar użytkownika
atenro
Posty: 634
Rejestracja: 21 lip 2019, 10:32

bhp kierowcy

Post autor: atenro »

Ostatnio sporo szukałem w Internecie informacji na ten temat, i udało się rozwiać wątpliwości. Już nie musisz błądzić i tracić czas na szukanie odpowiedzi na twoje pytania, bo zrobiłem to za Ciebie! Wystarczy że wejdziesz w tę stronę www
https://ekoder.pl/zarzadzanie-transportem/
Awatar użytkownika
Kellys
Posty: 208
Rejestracja: 07 paź 2019, 21:32

Re: bhp kierowcy

Post autor: Kellys »

A co do tego konkretnego stanowiska to nie znam się za bardzo, ale w internecie znajdziecie wszystko. Pewnie są tu wyszczególnione konkretne przepisy. Tak na stronie https://meridus.pl znajdziecie sklep gdzie można kupić wszystko co będzie związane właśnie z kwestiami bhp.
prał

Re: bhp kierowcy

Post autor: prał »

Ja również jestem zainteresowany tematem szkoleń BHP, ponieważ pracuję w tej branży. Jak jesteście zainteresowani, skąd profesjonaliści w swoim fachu czerpią wiedzę, to sprawdźcie stronę firmy Blog-Glovex : https://www.glovex.com.pl/ . Raczej nie będziecie zawiedzeni, bo mają naprawdę sporo przydatnych informacji na swojej stronce.
Miłkeeek

Re: bhp kierowcy

Post autor: Miłkeeek »

Self Storage Warszawa - https://przechowalnia24.pl
Przestrzeń magazynowa znajduje się w prawdziwych kontenerach morskich w związku z tym stanowi to gwarancje suchej i szczelnej przestrzeni. Kontenery morskie służą do transportu dóbr po całym świecie, dlatego muszą gwarantować odporność na różne warunki pogodowe. Transportowane w nich są dobra wszelkiego rodzaju, dlatego mamy pewność, że idealnie sprawdzają się jako przestrzeń magazynowa. Dzięki swoim cechom konstrukcyjnym ponad wszystko gwarantują bezpieczeństwo dla przedmiotów w nich przechowywanych. W rezultacie taki kontener może być Twoim stacjonarnym magazynem.
Awatar użytkownika
atenro
Posty: 634
Rejestracja: 21 lip 2019, 10:32

Re: bhp kierowcy

Post autor: atenro »

Ostatnio na wielu witrynach internetowych ukazało się kilka artykułów na ten temat ale ciężko było znaleźć rzetelne i sensowne informacje... Odwiedziłem kilka stron ale to tutaj najlepiej opisali ten problem dlatego nie zwlekaj i kliknij w ten link http://www.mjpautokary.pl/
Krzyś

Re: bhp kierowcy

Post autor: Krzyś »

Niestety z tymi zasadami BHP się jeszcze nigdy nie miałem okazji zapoznać, ale moim zdaniem również na pewno warto jest wiedzieć co oznaczają poszczególne znaki ewakuacyjne. Bardzo fajnie opisano to w artykule https://znaki-bhp.pl/znaki-ewakuacyjne-i-ich-znaczenie i jestem zdania, że jego przeczytanie na pewno wiele kwestii nam rozjaśni.
ODPOWIEDZ