Agencja Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa Zachodniopomorski Oddział Regionalny Biuro Powiatowe

W tym dziale wymieniamy się spostrzeżeniami na temat firm, ich usług oraz produktów. Pomagajmy sobie nawzajem.
dluugol

Re: Agencja Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa Zachodniopomorski Oddział Regionalny Biuro Powiatowe

Post autor: dluugol »

Na pewno wszelkie zmiany pozwolą na lepszą pracę maszyn rolniczych i wpłyną na wydolność rolnictwa. Uważam jednak, że wartościowym podejściem będzie kancelaria restrukturyzacyjna , która pomoże nam budować odpowiednie rozwiązania. I dlatego też myślimy o ratowaniu biznesu w ten sposób. Może mi to jakoś też wskaże drogę dalszego działania. Co wy na to?
Jarosz

Re: Agencja Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa Zachodniopomorski Oddział Regionalny Biuro Powiatowe

Post autor: Jarosz »

Rozważam wprowadzenie roślin genetycznie modyfikowanych na moje pola. W trakcie poszukiwań natrafiłem na https://www.syngenta.pl/blog gdzie jest wiele badań na ten temat. Czy ktoś mógłby podzielić się doświadczeniami z użyciem GMO w swoim gospodarstwie?
ODPOWIEDZ