pomoc drogowa bielsko biała

Dyskutujemy o samochodach, jednośladach i wszystkim maszynom napędzanym silnikiem spalinowym.
aliś23121

pomoc drogowa bielsko biała

Post autor: aliś23121 »

Witam. Ostatnio korzystałem z usług pomoc drogowa bielsko biała i z czystym sumieniem moge ich polecić. Pracę wykonują szybko i sumiennie. Aktualnie poszukuje dobrego dostawcy części samochodowych do bmw e36. Kogoś kto nie zabierze dużo pieniędzy za kompletny przód całego samochodu. Pozdrawiam
drożdżówka

Re: pomoc drogowa bielsko biała

Post autor: drożdżówka »

Jeśli chodzi o Bielsko Białą to niestety Ci nie pomogę ale warto wiedzieć, co robić, kiedy auto nie chce jechać samo do naprawy także w innych miastach. Wtedy trzeba oczywiście wezwać lawetę. W moim przypadku była to pomoc drogowa i holowanie Tychy Darkam: https://pomocdrogowa.tychy.pl/ . Polecam ich usługi.
kajka

Re: pomoc drogowa bielsko biała

Post autor: kajka »

Ja na szczęście nie musiałam korzystać w obcym mieście z pomocy drogowej. Moje auto popsuło się pod blokiem więc szukałam pomocy najbliżej i znalazłam ją tutaj https://e-laweta.com.pl/pomoc-drogowa-katowice/ . Jednak jak to zawsze bywa moje auto rozwaliło się w najmniej odpowiednim momencie, kiedy miałam wszystko wyliczone co do minuty. Na szczęście panowie podjechali dość szybko pod wskazany adres i na sprawnie odtransportowali auto do znajomego mechanika samochodowego.
ODPOWIEDZ