Najlepszy serwis blacharski

Dyskutujemy o samochodach, jednośladach i wszystkim maszynom napędzanym silnikiem spalinowym.
Awatar użytkownika
efraim75
Posty: 1
Rejestracja: 18 kwie 2020, 23:26

Najlepszy serwis blacharski

Post autor: efraim75 »

Witam. Jaki jest waszym zdaniem najlepszy serwis blacharski i lakierniczy w Łodzi? Macie swoje ulubione miejsca, do których zawsze jeździcie w razie potrzeby?
Awatar użytkownika
Samuel-74
Posty: 1
Rejestracja: 30 kwie 2020, 10:43

Re: Najlepszy serwis blacharski

Post autor: Samuel-74 »

U mnie na pierwszym miejscu jest kris-cars.eu. To prawdziwi fachowcy, którzy nie robią napraw po kosztach. Wielokrotnie uratowali mój samochód, za co jestem im ogromnie wdzięczny. Właśnie takich rzetelnych serwisów brakuje ;)
śnieżka

Re: Najlepszy serwis blacharski

Post autor: śnieżka »

Mam swój sprawdzony serwis blacharsko-lakierniczy ale nie w Łodzi, a pod Warszawą. Daję namiar: http://www.renault.dyszkiewicz.pl/blach ... niczy.html bo wiem, że o tę lokalizację też często padają zapytania, a Dyszkiewicza szczerze polecam jako że ilekroć naprawiali mi auto (w tym po poważnej stłuczce) wyglądało jak nowe. Poza fachowością w naprawach możecie też liczyć na holowanie z miejsca wypadku oraz pomoc w zakresie otrzymania pojazdu zastępczego na czas usuwania usterek.
Awatar użytkownika
atenro
Posty: 634
Rejestracja: 21 lip 2019, 10:32

Re: Najlepszy serwis blacharski

Post autor: atenro »

Od dłuższego czasu szukasz odpowiedzi jak poradzić sobie z tym problemem ? Mam dla Ciebie wspaniałą informację! Poświęciłem trochę czasu aby dowiedzieć się więcej na ten temat i o to są wyniki moich poszukiwań, kliknij w ten link aby poszerzyć swoją wiedzę. https://scyla.pl/pozycjonowanie-lokalne/
ODPOWIEDZ