Problemy intymne

Kącik dla mężczyzn. Gry online, gadżety, samochody, problemy z kobietami. Sprawdź.
Awatar użytkownika
ania11
Posty: 9
Rejestracja: 20 cze 2020, 14:04

Problemy intymne

Post autor: ania11 »

Mój mąż boryka sie z problemem przedwczesnego wytrysku i chciałbym sie Was poradzić, jak sobie z tym poradzić ? Mój mąż juz dawno miał szukac pomocy, jednak wstydzi sie tego tematu, a często prowadzi to kłotni lub braku rozmowy.
Awatar użytkownika
Bodzio12
Posty: 144
Rejestracja: 26 mar 2019, 17:14

Re: Problemy intymne

Post autor: Bodzio12 »

Wielu mężczyzn się tego wstydzi, a jest to dość powszechny problem. Również przechodziliśmy przez to z moim mężem, jednak odkąd zaczął stosować kapsułki Orgasm Control to problem zniknął .
Awatar użytkownika
ania11
Posty: 9
Rejestracja: 20 cze 2020, 14:04

Re: Problemy intymne

Post autor: ania11 »

Stosował juz kilka suplementów , jednak efekty nie były zadowolające. Skoro polecasz to skorzystam, zamówie kapsułki i spradzimy efekt .
Awatar użytkownika
ania11
Posty: 9
Rejestracja: 20 cze 2020, 14:04

Re: Problemy intymne

Post autor: ania11 »

Gdzie mozna zamowić kapsułki ?
Awatar użytkownika
Bodzio12
Posty: 144
Rejestracja: 26 mar 2019, 17:14

Re: Problemy intymne

Post autor: Bodzio12 »

Wejdź na stronę https://zaskoczeni.com.pl/ , a wszystkiego sie dowiesz. Znajdziesz dokładny opis tych kapsułek oraz gdzie jest mozliwosc ich zakupu. Kupisz je za bardzo rozsądną cene, a kapsułki są całkowicie bezpieczne.
Iwonaś

Re: Problemy intymne

Post autor: Iwonaś »

Przedwczesny wytrysk to problem wielu mężczyzn w obecnych czasach. Najskuteczniejszym preparatem na problemy z erekcją są oczywiście suplementy diety dla mężczyzny. Mogę z czystym sumieniem polecić sklep erotyczny, w którym ja sam zaopatruje się w te tabletki, bo sam mam taki problem.
ODPOWIEDZ