Kuchnia w stylu klasycznym

Gdzie kupić najlepszej jakości, solidne meble? Jak znaleźć najlepszego stolarza? Jak zaprojektować pomieszczenie, żeby meble idealnie pasowały do wnętrza?
Awatar użytkownika
Andrzeja_81
Posty: 3
Rejestracja: 21 mar 2020, 20:05

Kuchnia w stylu klasycznym

Post autor: Andrzeja_81 »

Hej. Marzy mi się taka klasyczna, przytulna kuchnia z meblami dobrej jakości, ale bez udziwnień. Gdzie mogłabym zamówić meble w tym stylu? Coś prostego, ale efektownego.
Awatar użytkownika
dilara-82
Posty: 3
Rejestracja: 19 gru 2019, 15:36

Re: Kuchnia w stylu klasycznym

Post autor: dilara-82 »

Dla mnie meble wykonywała firma www.kuchnie-artii.pl. Zrobili dla mnie piękne, wyjątkowe meble dokładnie w takim stylu, jak chciałam. Polecam.
Awatar użytkownika
agrafka
Posty: 82
Rejestracja: 18 maja 2019, 11:35

Re: Kuchnia w stylu klasycznym

Post autor: agrafka »

Witam wszystkich. Sama zastanawiam się nad wyborem dobrej jakości mebli kuchennych. Wiadomo, że zależy mi na bardzo modnych lecz praktycznych meblach. Dlatego też w tym celu przeglądam różne oferty. I tak też znalazłam bardzo ciekawą kolekcję mebli Inox https://verlekuchen.com/kolekcja/inox/ która bardzo mi się spodobała. Jest to kolekcja bardzo stylowa ale jednocześnie bardzo praktyczna. Także z pewnością skorzystam z ich oferty
Dąbska

Re: Kuchnia w stylu klasycznym

Post autor: Dąbska »

Klasyczna może być każda kuchnia. Zależy od mebli. Ale też może być nowoczesna, o czym świadczyć może jej funkcjonalność. I na tym nie ma co oszczędzać. Bo o wiele przyjemniej gotuje się w kuchni, która jest po prostu praktyczna i funkcjonalna. Można to zrobić dobrym projektem mebli, odpowiednim rozłożeniem przestrzeni roboczej ale i samym sprzetem. AGD może być zwykłe ale może być takie bardzo funkcjonalne. Od nas to zależy. Możemy mieć zwykły piekarnik, a możemy mieć cudo jak SP 34 PM Solgazu, gdzie w jednym urządzeniu dostajemy i piekarnik (co oczywiste, ale i mikrofalę i parowar.
ODPOWIEDZ