Komu zlecić wykonanie mebli kuchennych?

Gdzie kupić najlepszej jakości, solidne meble? Jak znaleźć najlepszego stolarza? Jak zaprojektować pomieszczenie, żeby meble idealnie pasowały do wnętrza?
Awatar użytkownika
otton
Posty: 25
Rejestracja: 19 cze 2019, 19:07

Komu zlecić wykonanie mebli kuchennych?

Post autor: otton »

Niedawno miałem w mieszkaniu remont i chciałbym zakupić meble, które pasowałyby do jego nowoczesnego wyglądu. Myślę nad tym, żeby zlecić ich wykonanie firmie fcts.pl. Czy ktoś z Was korzystał z jej usług?
Awatar użytkownika
Tekla_87
Posty: 24
Rejestracja: 24 sie 2019, 22:24

Re: Komu zlecić wykonanie mebli kuchennych?

Post autor: Tekla_87 »

Jeśli zależy Ci na stylowych meblach, to warto zgłosić się do firmy fcts. Wykonuje ona naprawdę eleganckie meble. Największym och atutem jest to, że do każdego zlecenia podchodzą indywidualnie. 
Awatar użytkownika
smykone
Posty: 5
Rejestracja: 29 gru 2019, 23:18

Re: Komu zlecić wykonanie mebli kuchennych?

Post autor: smykone »

Fajnie, że wypowiadacie się w tym zakresie. Bardzo jest to przydatne.
Życie jest jak robaczywe jabłko - nigdy nie wiadomo czy następny kęs nie przyniesie niemiłej niespodzianki.
Awatar użytkownika
izakk
Posty: 76
Rejestracja: 28 kwie 2019, 23:02

Re: Komu zlecić wykonanie mebli kuchennych?

Post autor: izakk »

Poszukaj wśród ogłoszeń branżowych. Czasem nawet na allegro się znajdują.
Awatar użytkownika
Daria
Posty: 547
Rejestracja: 08 maja 2019, 23:24

Re: Komu zlecić wykonanie mebli kuchennych?

Post autor: Daria »

Z tego, co się orientuję, to takie meble kuchenne na zamówienie wykonuje również firma SMOLIS MEBLE. Z jej pełną ofertą możecie zapoznać się na stronie internetowej https://smolis-meble.pl/, znajdziecie tam również pełne dane kontaktowe. Ogólnie na temat tej firmy można znaleźć mnóstwo pozytywnych opinii, więc myślę, że warto jej zaufać ;)
ODPOWIEDZ