Edar.com.pl - opinie

Gdzie kupić najlepszej jakości, solidne meble? Jak znaleźć najlepszego stolarza? Jak zaprojektować pomieszczenie, żeby meble idealnie pasowały do wnętrza?
Awatar użytkownika
Dalia81
Posty: 2
Rejestracja: 16 lut 2020, 17:45

Edar.com.pl - opinie

Post autor: Dalia81 »

Właśnie z mężem zaczynamy urządzać nasz nowy wymarzony dom. Szukamy nietuzinkowych mebli, które będą solidne i nowoczesne. Bardzo podobają nam się meble drewniane wykonane przez firmę Edar. Czy ktoś może zna tę firmę? Chętnie poznam Wasze opinie.
Awatar użytkownika
Celestyna-81
Posty: 3
Rejestracja: 06 lis 2019, 1:58

Re: Edar.com.pl - opinie

Post autor: Celestyna-81 »

W Edar zamówiłam meble do jadalni - klasyczny stół dębowy z krzesłami. Bardzo zaskoczyła mnie jakość mebli, są bardzo solidne, a jednocześnie wyglądają bardzo subtelnie. Polecam!
Awatar użytkownika
felicja
Posty: 2
Rejestracja: 24 maja 2020, 12:26

Re: Edar.com.pl - opinie

Post autor: felicja »

Mnie też urzekły meble z https://www.edar.com.pl/ :) Zamówiłam łóżko z tapicerowanym wezgłowiem, które wygląda obłędnie! Świetne wykonanie, bardzo trwałe. Duży plus za szybką realizację!
Awatar użytkownika
Celestia-70
Posty: 4
Rejestracja: 21 mar 2020, 23:39

Re: Edar.com.pl - opinie

Post autor: Celestia-70 »

Nie wiem czy słyszeliście, ale można u nich wybarwić naturalne drewno na odcień, który będzie nam odpowiadał. Meble z drewna bukowego wybarwili dla mnie na kolor koniakowy i powiem szczerze, że efekt przewyższył moje oczekiwania. Wygląda to pięknie.
Awatar użytkownika
elmira
Posty: 5
Rejestracja: 14 mar 2020, 4:25

Re: Edar.com.pl - opinie

Post autor: elmira »

Ostatnio aranżowałam biuro dla 30 osób na dość niewielkiej przestrzeni. Ekipa z firmy Edar wykonała meble na wymiar, które idealnie wpisywały się w mój pomysł. Całość wraz z dodatkami tworzy modne wnętrze. Polecam Edar jako podwykonawców.

czchów chorwacja
Awatar użytkownika
Boryslaw78
Posty: 2
Rejestracja: 19 maja 2020, 5:20

Re: Edar.com.pl - opinie

Post autor: Boryslaw78 »

Bardzo dobrze doradzili mi w kwestii zagospodarowania tarasu. Zdecydowałem się na deski tarasowe Compositive. Wcześniej miałem płytki i niestety skończyło się to złamaniem nogi na mokrej nawierzchni. Te deski mają bardzo dobrą przyczepność, przez co czuję się zdecydowanie bezpieczniej.
Awatar użytkownika
erwin-81
Posty: 1
Rejestracja: 16 cze 2020, 4:23

Re: Edar.com.pl - opinie

Post autor: erwin-81 »

W firmie Edar produkują piękne i klasyczne meble, które służą mi już od wielu lat! Śmiało mogę zapewnić, że nikt z Państwa się nie zawiedzie!
Awatar użytkownika
robert
Posty: 1
Rejestracja: 22 kwie 2020, 11:31

Re: Edar.com.pl - opinie

Post autor: robert »

Wystarczy zerknąć na ich realizację, aby przekonać się, że warto podjąć z nimi współpracę. Na prawdę kawał dobrej roboty i wiele serca. Są bardzo komfortowe, ładne i estetyczne. Polecam
Awatar użytkownika
Eligiusz
Posty: 1
Rejestracja: 09 wrz 2020, 18:13

Re: Edar.com.pl - opinie

Post autor: Eligiusz »

Przy kompleksowej wymianie mebli w salonie i sypialni zdecydowałem się na ich usługi z polecenia moich znajomych. Jestem im bardzo wdzięczny, ponieważ moje wnętrza wiele zyskały dzięki meblom z firmy Edar.
Awatar użytkownika
Ira-79
Posty: 1
Rejestracja: 10 cze 2020, 0:07

Re: Edar.com.pl - opinie

Post autor: Ira-79 »

Firma Edar urzekła mnie swoją miłością do drewna. Mają porządne dębowe meble, które wytrzymają na kilka kolejnych pokoleń. Piękne i klasyczne
Awatar użytkownika
Elżbieta89
Posty: 1
Rejestracja: 29 sie 2020, 5:15

Re: Edar.com.pl - opinie

Post autor: Elżbieta89 »

To raj dla fanów drewna. Drewno kojarzy mi się z przytulną atmosferą, ciepłem rodzinnym i miłością. Pokochałam ich meble od pierwszego wejrzenia.
Awatar użytkownika
Adelard88
Posty: 1
Rejestracja: 21 maja 2020, 16:28

Re: Edar.com.pl - opinie

Post autor: Adelard88 »

Kupiłem u nich meble kuchenne z litego drewna dębowego. Jakość materiału, dbałość o najmniejszy detal... Nie mam nic do zarzucenia, a wręcz przeciwnie. Serdecznie wszystkim polecam
Awatar użytkownika
Anatol1970
Posty: 1
Rejestracja: 29 lip 2020, 12:29

Re: Edar.com.pl - opinie

Post autor: Anatol1970 »

Realizacja drewnianych mebli łazienkowych przez firmę Edar została zakończona sukcesem. Jestem bardzo zadowolona i w końcu mam łazienkę o jakiej marzyłam.
Awatar użytkownika
dobieslawa_91
Posty: 1
Rejestracja: 20 paź 2020, 14:29

Re: Edar.com.pl - opinie

Post autor: dobieslawa_91 »

Na 60 urodziny mojego taty wyremontowaliśmy jego gabinet i zamówiliśmy do niego meble z drewna. Mina taty była bezcenna! Był zachwycony i meble zrobione przez Edar zrobiły tutaj robotę.
Awatar użytkownika
gerard81
Posty: 1
Rejestracja: 05 lis 2020, 13:50

Re: Edar.com.pl - opinie

Post autor: gerard81 »

Edar to firma wart uwagi. Super jakość, przystępne ceny i doradztwo na najwyższym poziomie.
Łania

Re: Edar.com.pl - opinie

Post autor: Łania »

Uważam, że jeśli chodzi o meble z drewna, to zdecydowanie firma Edar jest godna polecenia. Firma z tradycjami, meble świetnej jakości. Wykonane z dbałością o każdy szczegół.
Łejst

Re: Edar.com.pl - opinie

Post autor: Łejst »

Piękne, solidne, trwałe i stylowe meble z drewna. Mam od nich meble do sypialni i uważam, że ich zakup był jedną z najlepszych decyzji w życiu. Wielki plus, że robią meble sypialniane na wymiar. Warto je zamówić właśnie u nich.
Foreś

Re: Edar.com.pl - opinie

Post autor: Foreś »

Jeśli chcecie stylowe, oryginalne meble kuchenne to tylko Edar. Profesjonalnie, bardzo solidnie. Super meble i super firma. Bardzo polecam. Warto.
Natuś

Re: Edar.com.pl - opinie

Post autor: Natuś »

Chciałam mieć między pokojem a kuchnią barek i do tego krzesła barowe - hockery. Znalazłam interesujące w Edar. Przyzwoita cena, dobre wykonanie, szybka realizacja. Warto było.
Tłus

Re: Edar.com.pl - opinie

Post autor: Tłus »

Mamy z Edar piękne, drewniane meble ogrodowe. Bardzo wygodne, a przy tym naprawdę estetyczne i eleganckie. Robią wrażenie. Na pewno kupiłabym je ponownie.
Iże

Re: Edar.com.pl - opinie

Post autor: Iże »

Zamówiłam jakiś czas temu w Edar masywne łóżko do sypialni. Łóżko wykonane na wymiar, nie tylko super wygodne, ale też bardzo ładne. Dlatego polecam.
Awatar użytkownika
domek8
Posty: 156
Rejestracja: 25 maja 2019, 12:16

Re: Edar.com.pl - opinie

Post autor: domek8 »

Uwielbiam urządzać ogrody, a jeszcze bardziej uwielbiam w nich przebywać. Taki czas jest bezcenny. teraz tylko meble ogrodowe mi się zniszczyły i szukam innych. Może ktoś kupował z https://focusgarden.pl/ tej stronki ?
kuć

Re: Edar.com.pl - opinie

Post autor: kuć »

Dobrze mieć taki sklep, gdzie kupimy wszelkie ważne wyposażenie ogrodowe. Ja wam powiem, że dla mnie ważne jest to, co może nam dać wytchnienie, czyli myślę o meblach. Tutaj https://homegarden.com.pl/meble-ogrodowe-aluminiowe mam naprawdę spory wybór, bez względu na to, co powiedzą inni. Ja nie lubię drewna, a aluminium przynajmniej nie rdzewieje.
ODPOWIEDZ