dobry dom opieki Warszawa lub okolice

Polecamy najlepszych lekarzy, dyskutujemy o leczeniu, chorobach, przychodniach i szpitalach.
Awatar użytkownika
Rikikka
Posty: 66
Rejestracja: 10 mar 2019, 23:10

dobry dom opieki Warszawa lub okolice

Post autor: Rikikka »

Witam,
szukam dobrego domu dla mojego Taty (ogólnie dla mnie temat to masakra, ale nie mam wyjścia). Tata zaczął być leżący, początek odleżyn. Zależy mi na domu, gdzie by z nim ćwiczono trochę, bo moim zdaniem ma potencjał, by wydobrzeć jeszcze. ma demencję starczą, nie jest agresywny.
Czy to jest też normalne, że w takim domu wszystko trzeba dowieźć? nawet gąbkę do mycia, kubek z dzióbkiem, wszelkie maści pielęgnacyjne???

Chodzi mi o dom z łóżkami szpitalnymi, dobrą opieką, możliwością jeżdżenia wózkiem, ale niekoniecznie jakieś ogromne luksusy. W cenie takiej od 1600 do 2000 zł.

Bardzo proszę o pomoc,
Awatar użytkownika
Migdalski
Posty: 99
Rejestracja: 26 cze 2019, 20:56

Re: dobry dom opieki Warszawa lub okolice

Post autor: Migdalski »

W Nowym Dworze Mazowieckim jest Zakład opiekuńczo-leczniczy Dom Rodzinny. Można się tam dostac na NFZ albo prywatnie. Generalnie warunki mają naprawdę fajne tam, mają nawet pokoje jednoosobowe z prywatnymi łazienkami. Warto najlepiej przejechać się osobiście i samemu ocenić, ale naprawdę to miejsce jest w porządku.
Awatar użytkownika
Kulka
Posty: 332
Rejestracja: 11 kwie 2019, 14:27

Re: dobry dom opieki Warszawa lub okolice

Post autor: Kulka »

Moim zdaniem warto opierac sie na opiniach osob ktore tam byly lub przebywają. Ja moge polecic dom seniora Pod Topolami w Piotrkowie Kujawskim gdzie aktualnie przebywa moja ciocia. Warunki w tym miejscu sa na najwyzszym poziomie - ciocia porusza sie na wozku jednak to juz dla niej nie problem poniewaz maja tu specjalnie dostosowaną windę czy przejscia miedzy pomieszczeniami. Tutaj https://podtopolami.eu mozecie zobaczyc zdjecia - budynek jest nowoczesny. Czesto personel organizuje seniorom tutaj ciekawe zajecia na co dzien - no i mozna tu liczyc na profesonalna opieke calodobową
Awatar użytkownika
wieslawa
Posty: 63
Rejestracja: 01 cze 2019, 15:40

Re: dobry dom opieki Warszawa lub okolice

Post autor: wieslawa »

Uważam, że to bardzo dobre miejsce. Seniorzy w takim domu mają zapewnioną całodobową, profesjonalną opiekę. Na stronie https://www.familia.lodz.pl/ zapoznacie się z ofertą takiego domu opieki w Łodzi. Polecam zapoznać się z ofertą.
Awatar użytkownika
zenka
Posty: 31
Rejestracja: 19 cze 2019, 20:42

Re: dobry dom opieki Warszawa lub okolice

Post autor: zenka »

Ja widziałam dobre warunki i fajne miejsce na fb na https://pl-pl.facebook.com/DomSeniora.C ... Goldental/ . Nie daleko bo koło Gdańska, klimaty morskie na pewno pomogą w odpoczynku codziennym w zdrowszym klimacie niż w centrum miasta.
ODPOWIEDZ