Problem z libido a suplementy

Miejsce tylko dla kobiet. Dyskusje o ciuchach, kosmetykach, zabiegach, odchudzaniu i wszystkich babskich sprawach.
Awatar użytkownika
delia_71
Posty: 49
Rejestracja: 28 maja 2019, 23:04

Problem z libido a suplementy

Post autor: delia_71 »

Czy warto stosować suplementy diety wspomagające libido u kobiet? Czy to pomaga?
Awatar użytkownika
Myślimir1984
Posty: 13
Rejestracja: 26 mar 2019, 19:30

Re: Problem z libido a suplementy

Post autor: Myślimir1984 »

Możesz spróbować z Prolibidem, słyszałem, że ma całkiem niezły skład i pomaga ;D
Awatar użytkownika
Kornelia
Posty: 18
Rejestracja: 26 maja 2019, 20:35

Re: Problem z libido a suplementy

Post autor: Kornelia »

Prolibid to nie jedyne rozwiązanie, warto zastanowić się czemu masz niskie libido, moze coś powinnaś zmienić? Uprawiać więcej sportu? poruszać się trochę?
Awatar użytkownika
sevenpoints
Posty: 528
Rejestracja: 05 maja 2019, 21:16

Re: Problem z libido a suplementy

Post autor: sevenpoints »

Wiecie co, powiem wam szczerze, że nie orientuję sie czy suplementy są w stanie jakkolwiek wpłynąć na wasze libido. Może tutaj : https://top-supplemente.de znajdziecie jakieś informacje na ten temat. Oprócz tego, z tego co pamiętam, to jest tam sporo różnych artykułów na tematy zdrowotne.
Awatar użytkownika
werbena
Posty: 118
Rejestracja: 10 cze 2019, 11:34

Re: Problem z libido a suplementy

Post autor: werbena »

A czemu libido na słabym poziomie? od szukania przyczyny warto zacząć. U mnie powodem były początkowo źle dobrane tabletki. Co z tego że byłam zabezpieczona przed ciążą jak libido zero dosłownie. Poszłam do lekarza i on mi zmienił wtedy tabletki na belarę. I poprawa szybko była, libido wróciło do stanu sprzed tamtych tabletek. Także jak bierzesz tabletki to pomyśl czy i u Ciebie nie warto o zmianie pomyśleć. Belara nie powoduje właśnie zmian w poziomie libido, badania na wielu kobietach to pokazały. Dlatego gin mi takie dał.
Awatar użytkownika
stase4
Posty: 7
Rejestracja: 08 maja 2019, 10:23

Re: Problem z libido a suplementy

Post autor: stase4 »

A badałaś poziom testosteronu?
Ostatnio zmieniony 29 lip 2020, 11:44 przez stase4, łącznie zmieniany 2 razy.
Awatar użytkownika
nat
Posty: 98
Rejestracja: 21 cze 2019, 12:17

Re: Problem z libido a suplementy

Post autor: nat »

Mnie jako osobie z problemami jajników, po prostu pomagają zdrowe oleje, jak z wiesiołka. Libido mam większe, chociaż nadal są dni, kiedy nie chce mi się nic. Mój mąż za to ma ostatnio mało czasu na zbliżenia seksualne, więc jak tylko coś zaczynamy, to po prostu dochodzi po chwili. Ale co tam. Kupię mu orgasm control i ogarniemy jakoś ten problem.
Awatar użytkownika
Emulka
Posty: 84
Rejestracja: 13 cze 2019, 22:50

Re: Problem z libido a suplementy

Post autor: Emulka »

Czasem mamy spadek libido po źle dobranej antykoncepcji. Wtedy raczej suplementy nam nie pomogą tylko trzeba isc do ginekologa i zmienić antykoncepcję http://antykoncepcjanamiare.pl/pigulka- ... -tabletki/ Ja miałam podobnie ale lekarz zmienił mi anty i wszystko wróciło do normy.
Awatar użytkownika
madzialena
Posty: 46
Rejestracja: 27 cze 2019, 15:26

Re: Problem z libido a suplementy

Post autor: madzialena »

Są tabletki na podwyższenie libido u kobiet. Możesz je wypróbować. Moim zdaniem najważniejsza jest dobra gra wstępna i nawilżenie - intymnosci.pl. U kobiet bardzo duży wpływ na libido i orgazm ma nastawienie! Dlatego warto zastanowić się czy w twoim związku jest wszystko ok.
Awatar użytkownika
stase4
Posty: 7
Rejestracja: 08 maja 2019, 10:23

Re: Problem z libido a suplementy

Post autor: stase4 »

A badałaś poziom testosteronu? Mimo iż ten hormon kojarzony jest głównie z mężczyznami, to i u kobiet odpowiada on za libido oraz samopoczucie. Hormon ten możesz podnieść przyjmując boostery testosteronu https://activus-sport.pl/boostery-testosteronu-2019 Dla Ciebie polecam Testo Booster Formovita, bo jest na bazie roślinnych składników. Wyciąg z szafranu i żeń-szenia w naturalny sposób podnosi aktywność seksualną.
ałka

Re: Problem z libido a suplementy

Post autor: ałka »

madzialena pisze: ↑10 mar 2020, 20:09 Są tabletki na podwyższenie libido u kobiet. Możesz je wypróbować. Moim zdaniem najważniejsza jest dobra gra wstępna i nawilżenie - intymnosci.pl. U kobiet bardzo duży wpływ na libido i orgazm ma nastawienie! Dlatego warto zastanowić się czy w twoim związku jest wszystko ok.
dzięki
Awatar użytkownika
messa
Posty: 184
Rejestracja: 20 maja 2019, 18:11

Re: Problem z libido a suplementy

Post autor: messa »

Generalnie u mnie nie ma problemu z libido. Kochamy się z mężem często i oboje czerpiemy z tego dużą przyjemność. Gdyby nie pojawił się problem u mnie ze zbyt małym nawilżeniem pochwy to byłoby tak cały czas. A przez tę infekcję i dość duży dyskomfort to i mi ochota na seks odeszła. Na szczęście było to chwilowe. Wystarczyło, że regularnie przez jakiś czas stosowałam globulki cicatridina i ten nieprzyjemny problem zniknął.
Hańka

Re: Problem z libido a suplementy

Post autor: Hańka »

delia_71 pisze: ↑07 sie 2019, 3:21 Czy warto stosować suplementy diety wspomagające libido u kobiet? Czy to pomaga?
Moje libido poszło w górę jak dowiedziałam się z na bloga klinikastonava.cz, że w razie niechcianej ciąży mogę ją legalnie usunąć w Czechach. Teraz nie stresuję się podczas seksu.
ODPOWIEDZ