Piękne i zadbane dłonie

Miejsce tylko dla kobiet. Dyskusje o ciuchach, kosmetykach, zabiegach, odchudzaniu i wszystkich babskich sprawach.
Awatar użytkownika
salma_83
Posty: 1
Rejestracja: 18 gru 2020, 10:11

Piękne i zadbane dłonie

Post autor: salma_83 »

Co robicie, żeby wasze dłonie i paznokcie wyglądały zawsze na zadbane? Według mnie ważna jest pielęgnacja dłoni i stóp Warszawa i to pod okiem naprawdę dobrego specjalisty. Sama jestem dość częstym gościem salonów piękności, ale wychodzi mi to na dobre. Też tak macie?
amazing

Re: Piękne i zadbane dłonie

Post autor: amazing »

Mam to szczęście posiadać koleżankę, która dba o moje paznokcie. Ja jedynie kupuję materiał, a konkretnie lakiery hybrydowe oraz akcesoria do manicure. Najchętniej korzystam z oferty sklepu ezebra, mają tu zazwyczaj ciekawe promocje. Zobaczcie sami https://www.ezebra.pl/pl/menu/lakiery-h ... -3262.html w jakich dobrych cenach można tu teraz otrzymać lakiery hybrydowe. Nie wiem jak to robi koleżanka, że paznokcie zawsze wyglądają na zadbane i zdrowe, nawet po ich ściągnięciu. Mam w domu już kolekcję kolorów, korzystamy z nich obie do woli, a czasem i dołączy do nas jakaś koleżanka. W razie potrzeby dokupienia czegokolwiek wystarczy złożyć zamówienie i w trybie szybkim trafia do nad, pod same drzwi. W tym właśnie komfort i wygoda zakupów robionych przez internet. Poza tym oszczędności, jakie z tego płyną. Nie zliczę o ile mniej udaje mi się zawsze zrobić zakupy. Zresztą nie tylko drogeryjne. Mąż na przykład lubi kupować wraz ze mną, kiedy potrzebuje wodę toaletową. Także ceny rozsądne, dużo niższe niż w sklepach stacjonarnych.
Człowieczek

Re: Piękne i zadbane dłonie

Post autor: Człowieczek »

Uważam, że warto robić hybrydy bo są trwałe i wyglądają naprawdę naturalnie. Chodzę na manicure hybrydowy do https://fajnepaznokcie.pl/cennik-paznokci/bo lubie ich atmosferę, relaksuję się i fajnie pogadać. Dziewczyny dobrze dobierają produkty- mi na przykład już nie odstają skórki. Długo miałam z tym problem. Do tego maja fajne, modne stylizacje paznokci.
mczay435

Re: Piękne i zadbane dłonie

Post autor: mczay435 »

Człowieczek pisze: ↑31 paź 2021, 23:02 Uważam, że warto robić hybrydy bo są trwałe i wyglądają naprawdę naturalnie. Chodzę na manicure hybrydowy do ... bo lubie ich atmosferę, relaksuję się i fajnie pogadać. Dziewczyny dobrze dobierają produkty- mi na przykład już nie odstają skórki. Długo miałam z tym problem. Do tego maja fajne, modne stylizacje paznokci.
Myślę, że przede wszystkim paznokcie muszą być odpowiednio zadbane. Paznokcie niestety mogą szybko się łamać, rozdwajać się, ale jest na to sposób. Ja od siebie polecam odżywkę Eveline 8w1 Total Action, która ratuje moje paznokcie za każdym razem, kiedy jest z nimi źle.

Obrazek
justyna990

Re: Piękne i zadbane dłonie

Post autor: justyna990 »

Człowieczek pisze: ↑31 paź 2021, 23:02 Uważam, że warto robić hybrydy bo są trwałe i wyglądają naprawdę naturalnie. Chodzę na manicure hybrydowy do bo lubie ich atmosferę, relaksuję się i fajnie pogadać. Dziewczyny dobrze dobierają produkty- mi na przykład już nie odstają skórki. Długo miałam z tym problem. Do tego maja fajne, modne stylizacje paznokci.
Stosowałam już w swoim życiu wiele odżywek do paznokci, ale niestety nie wszystkie są skuteczne. Jeśli będziecie zainteresowani, to mogę Wam polecić odżywkę - Eveline Care & colour 6w1. Dodatkowo nadaje fajny kolor paznokciom i bardzo szybko wysycha.

Obrazek
ODPOWIEDZ