NAJLEPSZY krem nawilżający

Miejsce tylko dla kobiet. Dyskusje o ciuchach, kosmetykach, zabiegach, odchudzaniu i wszystkich babskich sprawach.
Patryśka O

NAJLEPSZY krem nawilżający

Post autor: Patryśka O »

Hej dziewczyny :) rozglądam się za jakimś porządnym kremem nawilżającym, takim dla skóry 30+. niby w drogeriach półki uginają się od kremów, ale tym razem chciałabym wybrać świadomie i dobrze. z góry dzięki za wszystkie porady sugestie i podpowiedzi :)
Żyletaa

Re: NAJLEPSZY krem nawilżający

Post autor: Żyletaa »

Patryśka O pisze: ↑06 kwie 2021, 13:01 Hej dziewczyny :) rozglądam się za jakimś porządnym kremem nawilżającym, takim dla skóry 30+. niby w drogeriach półki uginają się od kremów, ale tym razem chciałabym wybrać świadomie i dobrze. z góry dzięki za wszystkie porady sugestie i podpowiedzi :)
a kosmetyki Avene z super nawilżająca woda termalną znasz? są dostępne chyba tylko w dobrych drogeriach i aptekach
Patryśka O

Re: NAJLEPSZY krem nawilżający

Post autor: Patryśka O »

[/quote]
a kosmetyki Avene z super nawilżająca woda termalną znasz? są dostępne chyba tylko w dobrych drogeriach i aptekach
[/quote]
-------------------------------------------------------
nie nie znam, a co masz coś konkretnego do polecenia z tej marki ? jestem ciekawa :D
Żyletaa

Re: NAJLEPSZY krem nawilżający

Post autor: Żyletaa »

wiesz co oni maja taka serie kosmetyków Hydrance. i wśród nich znajdziesz właśnie takie serum silnie nawilżające. super skład, ekstra działanie, nie dość, że nawilża to jeszcze regeneruje :) nie kosztuje dużo a na długo starcza bo jest wydajny. ogólnie moim zdaniem warto :)
Patryśka O

Re: NAJLEPSZY krem nawilżający

Post autor: Patryśka O »

Żyletaa pisze: ↑09 kwie 2021, 8:48 wiesz co oni maja taka serie kosmetyków Hydrance. i wśród nich znajdziesz właśnie takie serum silnie nawilżające. super skład, ekstra działanie, nie dość, że nawilża to jeszcze regeneruje :) nie kosztuje dużo a na długo starcza bo jest wydajny. ogólnie moim zdaniem warto :)
Brzmi nieźle ale widzę że ta seria ma kilka kremów i który tu wybrać?

garnki żeliwne forum
Żyletaa

Re: NAJLEPSZY krem nawilżający

Post autor: Żyletaa »

Krem żel polecam w okrągłym opakowaniu tzn słoiczku oraz serum przywracające nawilżenie. Serum na noc razem z kremem, na dzień sam krem. Nadaje się nawet pod makijaż jeśli stosujesz. Innych nie stosowałam. Myślę że ten krem z filtrm SPF też jest warty uwagi, ale jego nie miałam, więc więcej o nim się nie wypowiem.
Patryśka O

Re: NAJLEPSZY krem nawilżający

Post autor: Patryśka O »

No właśnie chyba na lato wolałabym z filtrem. Ostatnio sporo się mówi o tym, żeby nawet poza sezonem letnim używać filtrów, bo to chroni skórę przed starzeniem. Ma to sens i nawet myślałam o tym, żeby chronić twarz przed promieniami, już ten wiek, że trzeba myśleć o takich rzeczach :D
aluśka

Re: NAJLEPSZY krem nawilżający

Post autor: aluśka »

zdecydowanie najlepszym kremem jest linia eco sorbet z bielendy krem o wspaniałym zapachu brzoskwini zawiera 99% składników pochodzenia naturalnego nawilżająco odżywczy o genialnej konsystencji a do tego opakowanie wykonane z tworzyw przyjaznych środowisku .
Awatar użytkownika
Kasiak77
Posty: 594
Rejestracja: 19 lip 2019, 11:33

Re: NAJLEPSZY krem nawilżający

Post autor: Kasiak77 »

Witam, co sądzicie o kremie nawilżającym dla mężczyzn? Chętnie poznam wasze opinie, zalezy mi na tym,by dowiedzieć się czegoś więcej na temat tych marek kremów https://estetico.pl/czym-powinien-chara ... a-mezczyzn Co o tym sądzicie? Będę wdzięczna za wasze opinie.
morzeł32

Re: NAJLEPSZY krem nawilżający

Post autor: morzeł32 »

Masło shea bardzo dobrze natłuszcza i nawilża skórę nie zapychając jej, wykorzystanie jego właściwości do walki z objawami łuszczycy wykorzytsali w kremach ze sklepu kosmetyki z Morza Martwego bardzo dobre maści właśnie z tym masłem i innymi naturalnymi składnikami . Bardzo fajny ten sklep jest bo po kategoriach można łatwo wyszukać produkty które nas interesują. Kosmetyki czy produkty do walki z suchą skórą łatwo tam znaleźc wszystko.
Awatar użytkownika
werbena
Posty: 118
Rejestracja: 10 cze 2019, 11:34

Re: NAJLEPSZY krem nawilżający

Post autor: werbena »

Jak się nie przetestuje to człowiek się nie dowie, taka prawda. . Nie znam kosmetyków Avene ale, że sama poszukuję kremu nawilżającego to chętnie kupię ten co polecacie. I za jakiś czas dam znać jak się na moją skórę sprawdza. Zazwyczaj w Hebe zamawiam online kosmetyki, widzę mają w promocyjnej cenie obecnie ten kremik to tym bardziej mnie przekonuje.
adaśka

Re: NAJLEPSZY krem nawilżający

Post autor: adaśka »

werbena pisze: ↑21 cze 2021, 19:57 Jak się nie przetestuje to człowiek się nie dowie, taka prawda. . Nie znam kosmetyków Avene ale, że sama poszukuję kremu nawilżającego to chętnie kupię ten co polecacie. I za jakiś czas dam znać jak się na moją skórę sprawdza. Zazwyczaj w Hebe zamawiam online kosmetyki, widzę mają w promocyjnej cenie obecnie ten kremik to tym bardziej mnie przekonuje.
I jak, kupiłaś, jak oceniasz? Ja też czytałam sporo pozytywów o dermokosmetykach tej marki. Na razie mam jeszcze pół słoiczka kremu ale gdzieś za miesiąc będę musiała kupić coś innego i chce zainwestować w lepszy krem.
Awatar użytkownika
werbena
Posty: 118
Rejestracja: 10 cze 2019, 11:34

Re: NAJLEPSZY krem nawilżający

Post autor: werbena »

Tak kupiłam i przyznaję, że od pierwszego użycia jestem na tak! Nie pamiętam kiedy moja skóra była taka miękka, gładka, nawilżona idealnie do końca dnia. Żadnych suchych skórek pod makijażem, a aplikacja kremu jest samą przyjemnością. Jak się jeszcze zastanawiasz czy inwestować to bardzo bardzo polecam :)
piłka44

Re: NAJLEPSZY krem nawilżający

Post autor: piłka44 »

Też używam kosmetyków Hydrance. Już jakiś czas temu kupiłam na próbę i okazało się, że mi bardzo pasują. Nawilżenie skóry na najwyższym poziomie, są też dobrze tolerowane, ja mam wrażliwą skórę, skłonną do podrażnień. Te kosmetyki ją wręcz łagodzą jeszcze.
łanka22

Re: NAJLEPSZY krem nawilżający

Post autor: łanka22 »

Krem nawilżający dobieramy przede wszystkim do rodzaju i typu cery. Wiele osób błędnie myśli, że skóry tłustej nie trzeba nawilżać, wręcz powinno się ją wysuszać. Na szczęście są dobre kremy o działaniu nawilżającym i matującym w jednym, odpowiednie nawilżenie cery w żaden sposób nie wpływa na nadmiar produkcji sebum.
ODPOWIEDZ