kosmetyki Kneipp?

Miejsce tylko dla kobiet. Dyskusje o ciuchach, kosmetykach, zabiegach, odchudzaniu i wszystkich babskich sprawach.
Hola
Posty: 35
Rejestracja: 01 lut 2020, 9:01

kosmetyki Kneipp?

Post autor: Hola »

Zwróciłam na nie ostatnio uwagę w rossmannie. Znacie tą markę? Co możecie polecić?
Awatar użytkownika
chanchal46
Posty: 5
Rejestracja: 05 maja 2020, 13:09

Re: kosmetyki Kneipp?

Post autor: chanchal46 »

Introduce Office course of action 365 with our help. By and by setting up your record will be a cakewalk with us office setup.Exceptional technical assistance for setting up office 365 in your computer or laptop.just give us a call on our number and we are ready to give you the best help. for more update click office setup here.
Awatar użytkownika
mazzi
Posty: 19
Rejestracja: 22 sty 2020, 18:00

Re: kosmetyki Kneipp?

Post autor: mazzi »

Lubię, trafiłam na nie w rossmanie, mają bardzo fajne rzeczy, próbowałaś ich pomadek? Mam tę waniliową, pachnie bardzo ładnie i delikatnie i na długo usta są nawilżone, miękkie, opakowanie też mnie urzekło bo jest w części z korka zrobione
Hola
Posty: 35
Rejestracja: 01 lut 2020, 9:01

Re: kosmetyki Kneipp?

Post autor: Hola »

Własnie pomadki w tych korkowych opakowaniach zwróciły moją uwagę. Ale kupiłam tez krem do rąk, bo są strasznie suche ostatnio i też bardzo dobrze się sprawdza. Przede wszystkim szybko się wchłania, dobrze nawilża i nie pozostawia klejącej warstwy na skórze.
Awatar użytkownika
atenro
Posty: 634
Rejestracja: 21 lip 2019, 10:32

Re: kosmetyki Kneipp?

Post autor: atenro »

Ostatnio ukazał się interesujący artykuł o tym
https://biobotanic-pro.pl/kategoria-pro ... rganiczne/
Awatar użytkownika
strasznamiotla
Posty: 19
Rejestracja: 31 paź 2019, 22:38

Re: kosmetyki Kneipp?

Post autor: strasznamiotla »

Myslalam kiedys o nich ale stwierdzilam ze jednak wole byc wierna bielendzie ktorej uzywam od dawna :D zwlaszcza teraz jak czekamy na synka :D uzywam serii typowo dla mam - vege mama :D
ODPOWIEDZ