Kompleksowy zabieg na zmarszki?

Miejsce tylko dla kobiet. Dyskusje o ciuchach, kosmetykach, zabiegach, odchudzaniu i wszystkich babskich sprawach.
Kaśka

Kompleksowy zabieg na zmarszki?

Post autor: Kaśka »

Jaka metoda jest najlepsza żeby zniwelować zmarszczki na twarzy, szyi i dłoniach, wiecie co najlepiej zastosować ? :)
Mańcia

Re: Kompleksowy zabieg na zmarszki?

Post autor: Mańcia »

Wow, spory zakres do poprawienia :) Właściwie do każdej z tych części ciała powinnaś dobrać osobny krem i maseczki, ale wiadomo, że jak zmarszczki już wyjdą to ciężko powstrzymać skutecznie ten proces przy pomocy wyłącznie kosmetyków.
Dość wszechstronnie jest opisana metoda wypełniania zmarszczek kwasem hialuronowym w tym artykule https://saywowclinic.pl/10-pytan-o-wype ... luronowym/
To chyba jedyny patent, który można zastosować w każdym miejscu na ciele, gdzie są zmarszczki :)
świerkowa

Post autor: świerkowa »

Jesli zmarszczki juz są to niewiele mozna zrobic, pozostaja zabiegi i jakies wypelniacze typu botoks czy kwas hialuronowy. Ale jesli dopiero zaczynaja sie pojawiac i chcesz zatrzymac ten proces to musisz uzywac dobrych najlepiej naturalnych kosmetykow przeciwzmarszczkowych. To bardzo istotna roznica bo te przeciwzmarszczkowe zapobiegaja powstaniu zmarszczek a nie niweluja juz powstale. Ja uzywam bielendy, jest seria bakuchiol bioretinol effect oraz biovitamin C obie sa do cery dojrzalej
Karła

Post autor: Karła »

świerkowa pisze: ↑02 mar 2021, 19:18 Jesli zmarszczki juz są to niewiele mozna zrobic, pozostaja zabiegi i jakies wypelniacze typu botoks czy kwas hialuronowy. Ale jesli dopiero zaczynaja sie pojawiac i chcesz zatrzymac ten proces to musisz uzywac dobrych najlepiej naturalnych kosmetykow przeciwzmarszczkowych. To bardzo istotna roznica bo te przeciwzmarszczkowe zapobiegaja powstaniu zmarszczek a nie niweluja juz powstale. Ja uzywam bielendy, jest seria bakuchiol bioretinol effect oraz biovitamin C obie sa do cery dojrzalej
Bielenda ma dobre kosmetyki ;) Co do zabiegów to u mnie bardzo sie sprawdził zabieg z toksyną botulinową w Dzięgielewska Instytucie Oka, gdzie miałam poprawiane zmarszczki na czole ;)
Awatar użytkownika
hunka

Post autor: hunka »

Kremy to raczej dają zbyt małą skuteczność na pozbycie się zmarszczek. Dlatego dużo lepiej jest tutaj zainwestować w porządny zabieg medycyny estetycznej, takie jest moje zdanie. Dlatego warto wybrać klinikę Novoderm https://novoderm.pl/ w której to lekarz dobierze dla nas najlepszą metodę która przyniesie oczekiwane rezultaty.
Wiewióra

Post autor: Wiewióra »

Oj dużo jest mozliwości...wystarczy spojrzeć tutaj na usługi https://www.naturamed.pl/zabiegi/ zabiegów nie brakuje a co w tym najwazniejsze każda pacjentka z pewnością znajdzie odpowiedni dla siebie. Poza tym większośc z nich odbywa się juz bezinwazyjnie, nie niszcząc przy tym cery i nie powodując że będzie skazana na okres rekonwalescencji
ODPOWIEDZ