jak naprawić buty?

Miejsce tylko dla kobiet. Dyskusje o ciuchach, kosmetykach, zabiegach, odchudzaniu i wszystkich babskich sprawach.
kęnva

jak naprawić buty?

Post autor: kęnva »

Jak naprawić buty?? Czy w ogóle jest sens buty naprawiać, wolałabym to zrobić możliwie tanio, więc najchętniej w ogóle bym to sama zrobiła jest sens używać kleju, jaki kupić? Znalazłam w necie klej tadam, nie kosztuje dużo i jeśli by był skuteczny to za grose bym buty naprawiła
Awatar użytkownika
oetadam

Re: jak naprawić buty?

Post autor: oetadam »

Witam! Kęna, klej TADAM® idealnie nada się do naprawy butow w domu. Jest to elastyczny klej, który dzięki swoim właściwościom służy do napraw różnych części butów: czubków, brzegów, zapiętków, obcasów, podeszw i cholewek.

Gdyby pojawiły się pytania, chętnie na nie odpowiem.

Ekspert marki TADAM
tadam com pl
Piłka

Post autor: Piłka »

oetadam pisze: ↑22 mar 2021, 18:35 Witam! Kęna, klej TADAM® idealnie nada się do naprawy butow w domu. Jest to elastyczny klej, który dzięki swoim właściwościom służy do napraw różnych części butów: czubków, brzegów, zapiętków, obcasów, podeszw i cholewek.

Gdyby pojawiły się pytania, chętnie na nie odpowiem.

Ekspert marki TADAM
tadam com pl
A czy ten klej sprawdzi się do sklejenia takich typowo sportowych butów?
franką

Post autor: franką »

Czy da się czasami naprawić? Nie lepiej kupić nowe, lepsze ale i trwalsze? Porównaj sobie jak wygląda oferta Solier , w której znajdziesz mnóstwo fajnych butów męskich. Może coś z tych wzorów i kolorów spodoba się twojemu facetowi uważam, że często też takie buty sa dobrym małym prezentem :)
Awatar użytkownika
werbena

Post autor: werbena »

Nauczona doświadczeniem nie naprawiam butów innych jak skórzane. A też coraz częściej innych też nie kupuję. I nie ma znaczenie czy to buty dla mnie, dla dzieci czy dla męża. Ostatnio oglądałam buty mokasyny dla niego i chyba właśnie takie mu zamówię. Moi znajomi z pracy takie zakładają do eleganckich spodni i marynarki, tak się ubierają do pracy i moim zdaniem to naprawdę fajnie wygląda w całości. Mój mąż mówi że może przymierzyć to nic nie tracę, jak się mu nie spodobają to w razie czego odeślę do sklepu.
Małaola

Post autor: Małaola »

Przede wszystkim to kupować takie dobrej jakości. Serio to podstawa. Ja odkąd stawiam na takie pewne marki jak https://stevemadden.pl/collections/buty ... %C5%82buty i kupuje droższe ale porządniejsze buty to o wiele lepiej na tym wychodzę :) sprobuj!
ODPOWIEDZ