Fotki na Instagrama

Miejsce tylko dla kobiet. Dyskusje o ciuchach, kosmetykach, zabiegach, odchudzaniu i wszystkich babskich sprawach.
Awatar użytkownika
rozmowna
Posty: 88
Rejestracja: 22 mar 2019, 11:51

Fotki na Instagrama

Post autor: rozmowna »

Cześć, dziewczyny i chłopaki, mam do Was pytanie. Czy wiecie, jak powstają takie superaśne zdjęcia na Insta albo na FB? Ja właśnie odkryłam na to sposób i chętnie się z Wami podzielę. Jak się okazuje, stosuje się specjalne presety. Inaczej nakładki, filtry. Na stronie znajdziecie ich całkiem sporo ;) .
Awatar użytkownika
agrafka
Posty: 82
Rejestracja: 18 maja 2019, 11:35

Re: Fotki na Instagrama

Post autor: agrafka »

Także zauważyłam, że coraz więcej ludzi korzysta z takiej formy komunikacji jak Instagram czy FB i dlatego też starają się jak najczęściej wstawiać zdjęcia z każdej naszej sytuacji. Wiadomo, że zależy nam na jak najlepszej jakości takiego zdjęcia. I w takim przypadku bardzo pomocne są różnego rodzaju filtry. Bardzo fajną aplikacją jest także Instafota gdzie mamy dostępne gotowe presety za pomocą których poprawimy jakość naszego zdjęcia
Awatar użytkownika
sadler20
Posty: 133
Rejestracja: 15 sie 2019, 15:03

Re: Fotki na Instagrama

Post autor: sadler20 »

A jakich programów używacie do edycji zdjęć? Co prawda na Instagramie są filtry, ale nie ukrywam, że czasem są dla mnie zbyt ubogie więc szukam jakiegoś programu do edycji zdjęć. Prowadzę swój prywatny profil i profil firmowy więc muszę dbać o najwyższa jakość i teraz się zastanawiam czy dobrze kupić licencje na taki program jak https://www.vebo.pl/capture-one-pro który jest bardziej profesjonalny czy jakieś darmowe programy do edycji zdjęć możecie polecić? Tylko takie bardziej rozbudowane bym wolał. Liczę na jakieś wskazówki w tym temacie :)
Franuś12

Re: Fotki na Instagrama

Post autor: Franuś12 »

Wszystkim zainteresowanym tematem Instagrama, chciałbym polecić polubienia na insta , ponieważ moim zdaniem jest to najlepsza oferta tego typu w sieci. Jeżeli chcecie zacząć zarabiac na Waszym profilu, musicie zadbać o liczbe obserwujących oraz ilość lików pod zdjęciami .
Awatar użytkownika
Zośka123
Posty: 153
Rejestracja: 26 cze 2020, 11:52

Re: Fotki na Instagrama

Post autor: Zośka123 »

Ja widziałam na stronie promowanie insta bardzo ciekawą ofertę. Warto się też tym zainteresować jeśli planujemy rozwijać swoje konto na Instagramie. Ta firma wie jak pozyskać ludzi zainteresowanych Twoją osobą, firmą bądź marką. Zobaczcie na ich ofertę.
Awatar użytkownika
Daria
Posty: 547
Rejestracja: 08 maja 2019, 23:24

Re: Fotki na Instagrama

Post autor: Daria »

A czy wiecie, jak zrobić ładne zdjęcie na Instagram? ja ostatnio trafiłam na fajny, zwięzły artykuł na ten temat na stronie internetowej https://porady.elblag.pl/. Myślę, że jeśli ktoś chce zdobyć dużo lajków na Instagramie, to powinien z tych porad skorzystać ;)
płotka

Re: Fotki na Instagrama

Post autor: płotka »

Sztuką jest zrobić ładne zdjęcie na instagrama, które zaciekawi odbiorców. Ale nie jest to przecież rzecz niemożliwa. Warto szukać poradników i wzorować się na nich. Z mojej strony polecam https://www.musthavefashion.pl/jak-robi ... trzarskie/ , gdzie mowa o zdjęciach wnętrzarskich
ODPOWIEDZ