Zgrywanie zdjęć i filmów

Pomysły na spędzanie czasu wolnego od obowiązków, dyskusje o pasjach i zainteresowaniach. Chciałbyś nauczyć się gotowania? Szukasz kogoś, z kim mógłbyś porozmawiać o wspinaczce? Zajrzyj tutaj!
Awatar użytkownika
Alfred
Posty: 1
Rejestracja: 07 lip 2020, 21:49

Zgrywanie zdjęć i filmów

Post autor: Alfred »

Witam. Gdzie zazwyczaj kupujecie płyty CD i DVD? Mam sporo zdjęć i filmów na komputerze, które chcę zgrać na jakieś zewnętrzne nośniki. Podpowiedzcie, gdzie najlepiej je zamówić ;)
Awatar użytkownika
bogdana-65
Posty: 1
Rejestracja: 12 lip 2020, 10:43

Re: Zgrywanie zdjęć i filmów

Post autor: bogdana-65 »

Przejrzyj sobie ofertę sklepu cdsklep.pl. Wydaje mi się, że mają najlepsze ceny płyt. Sprzedają też do nich opakowania. Generalnie sklep jest bardzo dobrze zaopatrzony i są w nim niezłe ceny :)
Zgrywanie zdjęć

Re: Zgrywanie zdjęć i filmów

Post autor: Zgrywanie zdjęć »

Zarówno zdjęcia jak i filmy a także inne pliki możesz zgrać na płyty CD, płyty DVD i płyty Blu-ray. Swego czasu kupowałe wiele płyt ze sklepu Platinet i zgrywałem praktycznie wszystko - zdjęcia z wesela, filmy z dysku żeby móc je oglądać np na wyjazdach w deszczowe dni i inne ważne dla mnie rzeczy. Kupujesz płyty, pobierasz odpowiedni program i on już cię pokieruje co i jak.
Awatar użytkownika
izakk
Posty: 76
Rejestracja: 28 kwie 2019, 23:02

Re: Zgrywanie zdjęć i filmów

Post autor: izakk »

Alfred pisze: ↑10 sie 2020, 19:48 Witam. Gdzie zazwyczaj kupujecie płyty CD i DVD? Mam sporo zdjęć i filmów na komputerze, które chcę zgrać na jakieś zewnętrzne nośniki. Podpowiedzcie, gdzie najlepiej je zamówić ;)
Jeśli masz odpowiedni czytnik kart pamięci np. https://www.sferis.pl/czytniki-kart-pamieci-3041 To możesz zrzucić zdjęcia na jakąś kartę o większej pojemności.
ODPOWIEDZ