Walentynki

Pomysły na spędzanie czasu wolnego od obowiązków, dyskusje o pasjach i zainteresowaniach. Chciałbyś nauczyć się gotowania? Szukasz kogoś, z kim mógłbyś porozmawiać o wspinaczce? Zajrzyj tutaj!
Moniś

Walentynki

Post autor: Moniś »

Nie jestem jakoś przesadnie romantyczna, więc nie przywiązuję wagi do Walentynek. Spędzamy ten dzień jak każdy inny, nie ma romantycznej kolacji ani prezentów. A jak jest u Was? Dla mnie idealny plan na ten wieczór to: dobra herbata, może jakiś film - najlepiej o wojnie lub o seryjnych zabójcach i jakaś gra planszowa. A jaki jest Wasz idealny plan?:)
Węcka

Re: Walentynki

Post autor: Węcka »

Ja lubię dostawać prezenty, w tym roku postawiliśmy na wspólny masaż z takiego mobilnego salonu urody https://wellmetime.com/walentynki w Warszawie, przyjeżdżają do domu, myślę, że to fajny wstęp do Walentynek. Wiem, że oni też w innych miastach mają swoje usługi.
Awatar użytkownika
tomasz22
Posty: 178
Rejestracja: 22 paź 2019, 11:45

Re: Walentynki

Post autor: tomasz22 »

Mój mąż to książkowy mol , mamy w domu sporą kolekcje książek . Dlatego na walentynki chce mu podarować w prezencie kolejna literaturę pt " Dla ciebie wszystko " która kupiłam w tym sklepie tutaj https://www.taniaksiazka.pl/autor/nicholas-sparks . To buzująca emocjami powieść o miłości, która jednak nie należy do najprostszych.
ODPOWIEDZ