Stare filmy

Pomysły na spędzanie czasu wolnego od obowiązków, dyskusje o pasjach i zainteresowaniach. Chciałbyś nauczyć się gotowania? Szukasz kogoś, z kim mógłbyś porozmawiać o wspinaczce? Zajrzyj tutaj!
Awatar użytkownika
Gloria
Posty: 1
Rejestracja: 18 paź 2020, 18:41

Stare filmy

Post autor: Gloria »

Cześć! Lubicie oglądać stare filmy? Chodzi mi przede wszystkim o takie na kasetach. Ja na przykład kolekcjonuję filmy na VHS, bo przypominają mi lata młodości. To kawał historii, prawda? Może ktoś z was ma podobne zainteresowania, którymi chciałby się podzielić :)
Awatar użytkownika
Mamun
Posty: 52
Rejestracja: 07 paź 2019, 20:18

Re: Stare filmy

Post autor: Mamun »

W dzisiejszych czasach wszystko można znaleźć w internecie, także i takie stare filmy. Trzeba tylko oczywiście wiedzieć gdzie szukać. Myślę, że warto też i pomyśleć o telewizorze, wieczorne seanse filmowe najlepiej zaliczać na dużym ekranie. Ja też i mam drugi telewizor, taki mniejszy. Na stronce https://www.taniomania.pl/t/telewizory-32-cale-wifi udało mi się świetny znaleźć.
Filmowięc

Re: Stare filmy

Post autor: Filmowięc »

Myśle, że bardzo stare filmy można znaleźć tutaj https://znajdzswojfilm.pl Codziennie są dodawane nowe filmy, także każdy znajdzie coś dla siebie. Wyszukiwarka jest nowa, ale jest bardzo dobrze zrobiona. Kwestia czasu, aż wszystko będzie dograne i wszystko będzie w jednym miejscu.
ODPOWIEDZ