Sportowe hobby. Jazda konna.

Pomysły na spędzanie czasu wolnego od obowiązków, dyskusje o pasjach i zainteresowaniach. Chciałbyś nauczyć się gotowania? Szukasz kogoś, z kim mógłbyś porozmawiać o wspinaczce? Zajrzyj tutaj!
Elgen

Sportowe hobby. Jazda konna.

Post autor: Elgen »

Od jakiegoś czasu szukałam swojego miejsca na ziemi, chciałam znaleźć hobby, które będzie sprawiało mi radość, które będzie powodowało uśmiech na twarzy i które naprawdę będzie takie "moje" i wiecie? udało się. Odkryłam jazdę konną - teraz jestem na etapie kupowania odzieży do jazdy, więc może polecicie mi jakieś bryczesy damskie gdzie warto kupić?
martysia

Re: Sportowe hobby. Jazda konna.

Post autor: martysia »

Elgen pisze: ↑18 paź 2021, 13:26 Od jakiegoś czasu szukałam swojego miejsca na ziemi, chciałam znaleźć hobby, które będzie sprawiało mi radość, które będzie powodowało uśmiech na twarzy i które naprawdę będzie takie "moje" i wiecie? udało się. Odkryłam jazdę konną - teraz jestem na etapie kupowania odzieży do jazdy, więc może polecicie mi jakieś bryczesy damskie gdzie warto kupić?
Ja od kilku tygodni mam nowe hobby. Jest bardzo zdrowe. Moja siostra zabrała mnie na joge. Na początku myślałam, że to nie dla mnie i że sobie nie poradzę, ale naprawdę było warto. Od tamtego momentu ćwiczenia stały się dla mnie ważnym elementem dnia. Aktaulnie poszukuję dobrej maty do jogi. Takiej, której mogłabym używam w domu i na zajęciach.
ODPOWIEDZ