Spacery z dzieckiem

Pomysły na spędzanie czasu wolnego od obowiązków, dyskusje o pasjach i zainteresowaniach. Chciałbyś nauczyć się gotowania? Szukasz kogoś, z kim mógłbyś porozmawiać o wspinaczce? Zajrzyj tutaj!
Awatar użytkownika
Iliana-64
Posty: 1
Rejestracja: 20 maja 2021, 16:56

Spacery z dzieckiem

Post autor: Iliana-64 »

Witajcie kochani! Co zazwyczaj zabieracie ze sobą na spacery z waszymi pociechami? Ciekawi mnie też czy uważacie, że trudno jest kupić dobry wózek spacerowy online? Z tego, co się orientuję, wybór jest duży, co oczywiście nie oznacza, że uda nam się trafić na produkt dobrej jakości. Jakie macie sposoby na znalezienie czegoś porządnego? :)
eaś

Re: Spacery z dzieckiem

Post autor: eaś »

Do spacerów z dzieckiem ważne jest, żebyśmy również pomyśleli na przykład o tym, co zrobić, żeby maluszki były jak najbezpieczniejsze. Stąd wydaje mi się, że warto pomyśleć nad takim rozwiązaniem jak czytanie poradników. Tutaj https://czasdzieci.pl/ro_artykuly/id,158228f1.html macie na przykład ciekawy wpis na temat wózków.
Awatar użytkownika
karolla
Posty: 54
Rejestracja: 08 paź 2019, 18:25

Re: Spacery z dzieckiem

Post autor: karolla »

Spacery z dzieckiem to ważna sprawa i trzeba postawić na dobrą spacerówkę. Ja szukałam spacerówki funkcjonalnej, zależało mi praktycznie na w miarę dobrej amortyzacji i lekkiej wadze, ładnym wyglądzie, ale też na tym żebym mogła ją wygodnie spakować na wyjazd, a więc padło na tego nowego x-landera x-follow.
ODPOWIEDZ